Збережи життя ялинці - подаруй дітям парк

Акція діє з 03.12.2012 по 30.12.2012
fb

- Для святкування Нового року в Україні тільки офіційно вирубується більше 5 000 000 хвойних дерев!

- Щорічно знищується понад 500 гектарів зелених насаджень!

- При цьому вирубуються дерева, вік яких перевищує 4-5 років.

Так чи варте Свято Одного Дня – п`яти років життя зеленої красуні?
 

Якщо Ви бажаєте змінити цю ситуацію – приєднуйтесь до проектуТЦ «Променада центр»

«Збережи життя ялинці та подаруй дітям парк»

«Збережи життя ялінці та Подаруй дітям парк» - соціальний проект ТЦ «Променада центр», метою якої є збереження хвойних насаджень у Новорічний період, а також озеленення міста Києва. В рамках проекту ТЦ «Променада центр» закликає не купувати зрізані живі хвойні дерева, а порадувати себе і свою сім'ю таким самим живим деревом, але посадженим у горщик. Перевагою такого вибору і придбання ялинки в горщику є те, що згодом цю ялину можна висадити у дворі, на дачі, в парку, і вона буде рости далі, прикрашати і радувати своєю красою ще не один рік.

Крок 1: купуй ялинку в горщику в ТЦ "Променада центр".

Широкий вибір ялинок: пухнасті та струнки, низенькі та високі (від 1 до 2 метрів), на різний смак та ціну  - від 300 до 950 грн. Всі ялинки були вирощені у садових розплідниках, спеціально підготовлені до висадки у горщик та перебуванні у домашніх умовах.

Крок 2: прикрашай ялинку, зустрічай Новорічні свята та доглядай за нею.
У період перебування в квартирі вся відповідальність по догляду за ялинкою переходить до її господаря. ТЦ "Променада центр" передає кожному власнику ялинки інструкцію щодо догляду за ялинками в домашніх умовах, яких варто дотримуватися, щоб зберегти деревце живим.

Крок 3: висади ялинку біля свого будинку або разом з ТЦ "Променада центр" створи для діток парк
Кожен власник ялинки може самостійно висадити ялинку навесні або разом з ТЦ "Променада центр" створити новий парк для діток Дитячої клінічної лікарні №7.
Для того, щоб прийняти участь у створенні парку, при покупці ялинки потрібно вказати продавцю, що Ви будете її повертати. Після новорічних свят (15-20 січня 2013 року) ТЦ "Променада центр" забере ялинку на зберігання та догляд. Навесні ТЦ "Променада центр" запросить всіх, хто прийняв участь у проекті, на урочисте свято заснування нового парку. Всім учасникам проекту будуть видані листи подяки та сертифікати з інформацією про місцерозташування їх ялинок.  

Крок 4: Зроби своє місто зеленим та збережи нашу планету.

В галереї представлені лише деякі ялинки, для ознайомлення з усім ассортиментом запрошуємо до ТЦ "Променада центр", відділ продажу знаходиться напроти фуд-корту.

Режим роботи відділу продажу: щодня з 11:00 до 21:00

Умови доставки: 

У вартість ялинки не входить вартість доставки. Доставку потрібно оформляти додатково. Вартість доставки складає:

50 грн - для ялинки висотою 1-1,4 м
70 грн - для ялинки заввишки 1,4 - 1,6 м
100 грн - для ялинки висотою від 1,6 м

Доставка здійснюється 22, 23 і 29 грудня. Також доставка здійснюється тільки в межах Києва. Для оформлення доставки важливо залишити свої контактні дані, а саме: Прізвище, Ім'я, адреса, контактний телефон, а також вказати бажану дату доставки.