АКЦІЯ ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Акція діє з 01.02.2013 по 14.02.2013
fb

Ви любите отримувати подарунки на день Святого Валентина? Тоді завітайте в «Променада центр»!

З 1 по 14 лютого кожен чек сумою 250,00 грн. має шанс виграти Ipad, Ipad mini, Ipod, романтичну вечерю в ресторані, або один з багатьох подарунків від магазинів Променада центр!

КОРОТКІ УМОВИ «АКЦІЇ ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА» В ТЦ «ПРОМЕНАДА ЦЕНТР»

1. ЯК ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ

1.1. Здійсніть одну або декілька покупок в магазинах та кафе ТЦ «Променада центр» на загальну суму 250 грн. і більше в період з 01 по 14 лютого 2013. Причому сума 250 грн. може бути представлена як однією, так і декількома покупками, але в рамках одного чеку. Чеки з магазину «Фуршет» не приймають участь в Акції.

1.2. Зареєструйтеся як Учасник Акції на Інформаційній стійці ТЦ «Променада центр». Для цього необхідно на Інформаційній стійці пред’явити оригінал чеку, що підтверджує покупку на суму 250 грн. в період з 01 по 14 лютого 2013, на якому співробітники ТЦ ставлять відмітку про участь в Акції. Даний чек Учаснику Акції необхідно зберегти до кінця розіграшу 14.02.2013 р. Копії чеків до участі в Акції не приймаються.

1.3. Заповнити всі обов'язкові поля форми реєстраційної анкети та відривного купону, у тому числі номер мобільного телефону. Надати заповнену і підписану реєстраційну анкету на Інформаційну стійку. Отриману Анотацію з номером анкети Учасника Акції необхідно зберегти до кінця розіграшу 14.02.2013 р.

1.4. Придбання на суму 500 та більше гривень дає можливість отримати окрему анкету на кожні 250 гривень покупки та збільшує шанси на виграш.

1.5. Реєстрація Учасників Акції закінчується 14 лютого 2013 року о 18.00.1.6. В Акції не приймають участь: неповнолітні, співробітники ТЦ «Променада центр», власники та співробітники компаній, залучених до організації Акції, компаній-орендарів ТЦ «Променада центр» та члени їх сімей.

2. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ

2.1. Визначення переможців Акції відбудеться 14 лютого 2013 р. у приміщенні ТЦ «Променада центр» з 19-00 до 20-00 години.

2.2. Визначення переможців  Акції проводиться під час святкування дня Святого Валентина методом випадкового вибору виграшних купонів за допомогою лототрону. Процедура визначення отримувачів Подарунків не є лотереєю, або іншою, заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку. 

3. ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

3.1. Подарунковий фонд Акції складається з наступних подарунків:

• Планшетний комп’ютер Apple A1460 iPad with Retina display Wi-Fi 4G 32GB (черный)

• Планшетний комп’ютер Apple A1432 iPad mini Wi-Fi 16GB (white and silver)

• Медіаплеєр Apple Ipod nano 7G

• Три сертифікати на романтичну вечерю у ресторані «Шантель»

• Інші подарунки від магазинів ТЦ «Променада центра»

3.2. Для отримання подарунку Учасник повинен особисто з’явитись до ТЦ «Променада центр» у день та час розіграшу, тобто 14 лютого 2013 з 19-00 до 20-00 та пред’явити:

• паспорт

• оригінал чеку на покупку

• оригінал анотації з номером анкети Учасника

• ідентифікаційний код

3.3. Під отриманням подарунка мається на увазі його придбання за акційною ціною 1,20 грн. із ПДВ. Оплата здійснюється через відділення банку (-ів) на рахунок, вказаний Організатором.

3.4. Відсутність переможця Акції, невиконання умов цих Правил, відсутність хоча б одного з наступних документів: паспорту, ідентифікаційного номеру платника податків, оригіналу анотації з номером анкети Учасника, оригіналу чека, - позбавляє такого переможця права на отримання подарунку. Організатор не несе відповідальності, якщо Учасник не в змозі отримати подарунок за результатами Акції у зв’язку з відсутністю у нього необхідних документів. У цьому випадку право на одержання подарунка переходить до наступного претендента на подарунок.

3.5. Про повернення товару за чеком, що приймає участь у Акції, Учасник Акції заздалегідь має повідомити ТЦ «Променада центр», звернувшись на Інформаційну стійку ТЦ. Анкета такого Учасника, анотація і відривний купон підлягають вилученню. У випадку не повідомлення ТЦ, чек з відміткою про повернення товару позбавляє переможця права на отримання подарунку. У цьому випадку право на одержання подарунка переходить до наступного претендента на подарунок.

3.6. Якщо Переможець Акції з будь-яких причин, не залежних від Організатора, не має можливості отримати приз, такий Учасник не має права на отримання жодних додаткових заохочень, компенсацій та інших виплат від Організатора. 

3.7. Учасник Акції може відмовитися від отримання подарунка. У цьому випадку право на одержання подарунка переходить до наступного претендента на подарунок. 

3.8. Вручення подарунків в рамках проведення Акції здійснюється 14 лютого 2013 р. лише в приміщенні ТЦ «Променада центр» за адресою м.Київ, вул. Овруцька, 18.

3.9. Інформація про переможця Акції буде розміщена на сайті ТЦ «Променада центр» http://www.promenada.com.ua та на сторінках ТЦ «Променада центр» в соціальних мережах http://www.facebook.com/PromenadaCenter таhttp://vk.com/promenadakiev впродовж 3-х робочих днів після завершення Акції.

3.10. Беручи участь в Акції, Учасник підтверджує факт ознайомлення з Офіційними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Офіційних Правил Акції або відмова Учасника від належного виконання цих Правил (в т.ч. механіки, порядку та строків проведення розіграшу та / або отримання подарунку тощо) вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання подарунку, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора будь-якої компенсації. 

3.11. Фактом участі в цій Акції Учасник підтверджує достовірність наданої ним інформації та свою згоду на використання наданої інформації Організатором Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації (у т. ч. його імені і фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунка, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України. 

4. Офіційні Правила Акції можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Такі поправки набирають чинності з моменту оприлюднення на сайті http://www.promenada.com.ua, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

З Офіційними Правилами Акції, що містять більш детальну інформацію про «Акцію до дня Святого Валентина» в ТЦ «ПРОМЕНАДА ЦЕНТР», можна ознайомитись тут.