Акція fashion-десант

Акція діє з 01.11.2013 по 30.11.2013
fb

Ви закохані у шопінг? Тоді ця акція для Вас!

    Збирайте чеки протягом місяця, здійснивши одну або декілька покупок в магазинах та кафе ТЦ «Променада центр» на загальну суму 1000 грн. у період з 01 по 30 листопада 2013. Сума 1000 грн. може бути представлена як однією, так і декількома покупками і декількома чеками. Чеки з магазину «Фуршет» не приймають участь в акції. Чеки (чек) більш як на 1000 грн. дають право лише на один подарунок. Прийняти участь в акції можна необмежену кількість разів.

   Зареєструйтеся як учасник Акції на Інформаційній стійці ТЦ «Променада центр». Для цього необхідно на Інформаційній стійці пред'явити оригінал чеку (чеків), що підтверджує покупку на суму 1000 грн.в період дії акції з 01 по 30 листопада 2013, на якому співробітники ТЦ ставлять відмітку про участь в Акції. Копії чеків до участі в акції не приймаються.

   Заповніть всі обов'язкові поля анкети, у тому числі номер мобільного телефону.

 

Визначення переможців акції та отримання подарунків:

   Після заповнення анкети,  учасник акції власноруч витягує із лототрону кульку, в якій міститься інформація про назву подарунку. Співробітник ТЦ «Променада центр» одразу вручає подарунок учаснику акції.

   Процедура визначення отримувачів подарунків не є лотереєю,або іншою, заснованою на ризику грою, і не переслідує мети  отримання прибутку.

   Інформація про переможця Акції може бути  розміщена на сайті ТЦ «Променада центр» www.promenada.com.ua та на сторінках Торгового центру «Променада центр» в соціальних мережах (www.facebook.com/PromenadaCenter та vk.com/promenadacenter_kiev).