Збережи життя ялинці та подаруй дітям парк - другий сезон

Акція діє з 18.12.2013 по 29.12.2013
fb

ТЦ «Променада центр» продовжує  соціальний проект «Збережи життя ялинці та подаруй дітям парк», метою якого є збереження хвойних насаджень у новорічний період та  озеленення міста Києва. ТЦ «Променада центр» закликає купувати не зрізані хвойні дерева, а відсвяткувати Новий рік з дійсно живим деревом, що росте у горщику. Перевагою придбання зеленої красуні в горщику є можливість висадити ялинку у відкритий грунт, де вона і далі буде тішити Вас своєю красою.

Як це було минулого року:

У грудні 2012 року напередодні Новорічних свят кияни купували ялинки в горщиках. Всі охочі приєднатися до висадження ялинок біля Дитячої клінічної лікарні №7, після свят повернули свої ялинки до ТЦ «Променада центр». А весною відбувся святковий захід, на якому спільними зусиллями гостей та учасників проекту “Збережи життя ялинці – подаруй дітям парк” були висаджені різноманітні дерева та кущі. У заході прийняли участь представники Міністерства екології та природних ресурсів України, студенти та викладачі Національного університету біоресурсів та природокористування України, керівництво ТЦ “Променада центр”, зіркові особистості та представники ЗМІ. Основними гостями заходу стали сім’ї, які напередодні новорічних свят купували живі ялинки та подарували їх для облаштування парку.

Як приєднатися до проекту:

Крок 1: купуй ялинку в горщику в ТЦ "Променада центр".

Широкий вибір ялинок: пухнасті та стрункі, низенькі та високі (від 1 до 2 метрів), на різний смак та ціну  - від 300 до 1250 грн. Всі ялинки були вирощені у садових розплідниках, спеціально підготовлені до висадки у горщик та перебування у домашніх умовах (Інструкція по догляду за ялинкою).

Крок 2: прикрашай ялинку, зустрічай Новорічні свята та доглядай за нею.

У період перебування в квартирі вся відповідальність по догляду за ялинкою переходить до її господаря. ТЦ "Променада центр" передає кожному власнику ялинки інструкцію щодо догляду за ялинкою в домашніх умовах, якої варто дотримуватися, щоб зберегти деревце живим.

Крок 3: висади ялинку біля свого будинку або разом з ТЦ "Променада центр" створи для діток парк

Кожен власник ялинки може самостійно висадити ялинку навесні або разом з ТЦ "Променада центр" створити новий парк для діток.
Для того, щоб прийняти участь у створенні парку, при покупці ялинки потрібно вказати продавцю, що Ви будете її повертати. Після новорічних свят (11-12 січня 2013 року) ТЦ "Променада центр" забере ялинку на зберігання та догляд. Навесні ТЦ "Променада центр" запросить всіх, хто прийняв участь у проекті, на урочисте свято заснування нового парку. Всім учасникам проекту будуть видані листи подяки з інформацією про місце розташування їх ялинок.  

Крок 4: Зроби своє місто зеленим та збережи нашу планету.

В галереї представлені лише деякі ялинки, для ознайомлення з усім асортиментом запрошуємо до ТЦ "Променада центр". Відділ продажу знаходиться на вулиці поруч з центральним входом до торгового центру.

Режим роботи відділу продажу: щодня з 10:00 до 21:00

Умови доставки: 

У вартість ялинки не входить вартість доставки. Доставку потрібно оформляти додатково. Вартість доставки складає:

70 грн. - для ялинки висотою 1-1,4 м

90 грн. - для ялинки заввишки 1,4 - 1,7 м

120 грн. - для ялинки висотою від 1,7 м

Доставка здійснюється 21,22, 28 і 29 грудня. Також доставка здійснюється тільки в межах Києва. Для оформлення доставки важливо залишити свої контактні дані, а саме: прізвище, ім'я, адреса, контактний телефон, а також вказати бажану дату доставки.


Щоб ялинці було затишно в Вашій оселі будь ласка перегляньте Інструкція по догляду за ялинкою. Вона Вам буде вдячна!