Акція до 8 Березня

Акція діє з 01.03.2014 по 08.03.2014
fb

Як прийняти участь в акції:

 1. Здійсніть одну або декілька покупок в магазинах ТЦ «Променада центр» на загальну суму 500 грн. і більше в період з 1 по 8 березня 2014 р. При цьому сума 500 грн.може бути представлена як однією так і декількома покупками/чеками. Чеки з магазину «Фуршет» не приймають участь в акції.
 2. Зареєструйтеся як учасник акції на Інформаційній стійці ТЦ «Променада центр». Для цього необхідно на Інформаційній стійці пред'явити оригінал чеку, що підтверджує покупку на суму 500 грн. в період з 1 по 8 березня 2014 р., на якому співробітники ТЦ ставлять відмітку про участь в акції. Даний чек учаснику акції необхідно зберігати до дня розіграшу – 08.03.2014р. Копії чеків до участі в акції не приймаються.
 3. Заповніть усі обов'язкові поля форми реєстрації анкети та відривного купону, у тому числі номер мобільного телефону та електронну пошту.
 4. Придбання на більшу суму дає можливість отримати окрему анкету на кожні 500 грн. покупки та збільшує шанси на виграш.
 5. Реєстрація учасників акції починається 1 березня 2014 р. о 10:00.
 6. Реєстрація учасників акції закінчується 8 березня 2014 року о 13:00.
 7. В акції не приймають участь: неповнолітні, співробітники ТЦ «Променада центр», власники та співробітники компаній, залучених до організації акції, компаній-орендарів ТЦ «Променада центр» та члени їх сімей.

 

Визначення переможців акції

Визначення переможців акції відбудеться у два тури:

 1. І тур: З 1 по 7 березня 2014 року з 10:00 до 22:00 год. та 8 березня до 13:00 на інформаційній стійці ТЦ «Променада центр» здійснюється перший тур розіграшу. Після заповнення анкети,  учасник акції власноруч витягує із лототрону кульку, в якій міститься інформація про назву подарунку. Під час першого туру розігруються призи від магазинів ТЦ та право на участь у другому турі розіграшу. Співробітник ТЦ «Променада центр» одразу вручає подарунок учаснику акції або оформляє виграшний купон на право участі у другому турі акції.
 2. ІІ тур: 8 березня о 15:00 відбувається другий тур розіграшу, на якому розігруються головні призи : GPS Garmin Nuvi 50, iPad mini 1, iPad з екраном Retina. Для отримання подарунку учасник повинен особисто з'явитись до ТЦ «Променада центр» у день та час розіграшу, а у випадку виграшу,  пред'явити: * паспорт * оригінал чеку на покупку * Анотацію * ідентифікаційний код. Визначення переможців другого туру акції проводиться методом випадкового вибору виграшних купонів за допомогою лототрону.
 3. Відсутність переможця акції, невиконання умов цих Правил, відсутність хоча б одного з наступних документів: паспорту, ідентифікаційного номеру платника податків, Анотації, оригіналу чека, - позбавляє такого переможця права на отримання подарунку. Організатор не несе відповідальності, якщо Учасник не в змозі отримати подарунок за результатами Акції у зв'язку з відсутністю у нього необхідних документів. У цьому випадку право на одержання подарунка переходить до наступного претендента на подарунок.
 4. Якщо переможець Акціі з будь-яких причин, не залежних від Організатора, не має можливості отримати подарунок, такий учасник не має права на отримання жодних додаткових заохочень, компенсацій та інших виплат від Організатора.
 5. Процедура визначення отримувачів подарунків не є лотереєю, або іншою, заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку.
 6. Інформація про переможця Акції буде розміщена на сайті ТЦ «Променада центр» та на сторінках ТЦ «Променада центр» в соціальних мережах після завершення Акції.