Якість за доступною ціною в Домі посуду!

Акція діє з 15.10.2015 по 04.11.2015
fb

Тарілки ТМ Luminarc серії Diwali від 28,99 грн!

Якість за доступною ціною! Посуд Luminarc стає більш міцним за рахунок процесу загартовування - різке охолодження розігрітого до високої температури виробу.

Тарілки ТМ Luminarc витримують різкий перепад температур до 135 С, це дозволяє відразу після використання мити посуд у холодній воді.
Посуд для приготування їжі Luminarc можна використовувати в СВЧ-печах, духовках, холодильниках, посудомийних машинах, морозильних камерах.

 

СУПЕРЦІНА на сковороди ТМ Vincent C-4442-26 і C-4442-28.

2-х шарове керамічне покриття товщиною 2,5 мм
Термостійка пластикова ручка
Матеріал: литий алюміній

Торгова марка Vincent відома в усьому світі, завдяки посуді, випуском якої компанія займається досить довгий час. Кухарські та кухонні набори мають відмінну якість, зроблені з нержавіючої харчової сталі 18/10 і досить довго зберігають ідеальний зовнішній вигляд. Стінки посуду тонкі, а дно - багатошарове, що сприяє рівномірному розподілу тепла та підходить для всіх типів плит.

Завдяки оптимальному поєднанню ціни і функціональності продукції, бренд Vincent став одним з найбільш затребуваних і популярних. Абсолютно вся посуд зроблений з особливих технологій, які орієнтовані на основні принципи компанії, а саме довговічність, надійність і якість. Завдяки якісним матеріалам посуд не потребує особливого догляду.

НЕЙМОВІРНА ціна на мультиварку!

Акція діє з 15.10.15 по 04.11.15

Поспішайте! Адже кількість товару обмежена.