Готуємося до школи - виграємо планшет!

Акція діє з 22.07.2016 по 03.09.2016
fb

Дозовані фізичні навантаження це добре. Навіть силові вправи. 

Але ж погодьтеся: для організму, що формується, такий важелезний рюкзак - це не те благо, про яке мріють люблячі батьки.

І що ж нам робити?

 

Вихід знайдено!!! При сьогоднішньому розвитку техніки у планшет чи електронну книгу можна закачати не тільки всю шкільну програму :) а ще й кілька серйозних бібліотек. 

Саме тому ми розігруємо планшет Lenovo, у поміч нашим любим школярикам та їх люблячим батькам.

 

Як же зробити портфель свого школярика легеньким?

Дуже просто: здійснити покупки у Променаді з 22 липня по 3 вересня і виграти планшет Lenovo!

А потім закачати на нього підручники :) Ось із цього сайтуАбо із цього))) 

Або ж віддати його школярику: вони розбираються у девайсах набагато краще нас))) 

Та знаємо, що користуватимуться планшетом не лише для навчання. А хіба  по телефону вони тільки говорять? І більше нічого?)))

 

Виграти планшет зможе той, хто:

 

-  Здійснить покупку у магазинах чи кафе ТЦ «Променада центр» та збере чеки на суму 1000 грн. в період з 22 липня по 3 вересня 2016 р. 

Зареєструється як учасник акції на Інформаційній стійці ТЦ «Променада центр». 

Заповнить усі обов'язкові поля відривного купону, у тому числі номер мобільного телефону та електронну пошту.

- Буде присутній на розіграші подарунків, який відбудеться 03 вересня 2016 р. о 14:00. (Розігруватиметься не тільки планшет, а й подарунки від магазинів та кафе Променади)

 

Трошки удачі і… Lenovo Ваш! 

Вдалого полювання!

І чим більше разів Ви зареєструєтеся, тим більше у Вас шансів!

 

Детальні правила акції  дивіться нижче.
* В акції приймають участь чеки з усіх магазинів, крім магазину «Фуршет» та магазинів прикасової зони "Фуршету".
**Чеки до 1000 грн. підсумовуються протягом дії акції. 
***Увага! Реєстрація припиняється за годину до розіграшу: 3 вересня о 13:00.

 

Подарунки:

Головний подарунок: Планшет Lenovo 

Lenovo Tab 2 A8-50L 3G 16GB Blue 

Екран 8 "(1280x800) IPS ємнісний, MultiTouch / MediaTek MT8735 (1.3 ГГц) / RAM 1 ГБ / 16 ГБ вбудованої пам'яті + microSD / Wi-Fi b / g / n / Bluetooth 4.0 / 3G / LTE / основна камера 5 Мп, фронтальна - 2 Мп / GPS / Android 5.0 (Lollipop) / 330 г / синій

Детальніше

 

 

Подарунок від магазину BROCARD: сумка Calvin Klein

 

 

 

 

 

 

 

 

Подарунок від магазину BROCARD: сумка Hugo Boss

 

 

 

 

 

 

 


Подарунок від магазину Дом Посуды: Термос Vincent 0,35л

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подарунок від магазину Дом Посуды: Arcoroc Набір склянок високих 400мл - 6шт

 

 

 

 

 

 

  

 

Подарунок від магазину Дім кави: Кава Romand (125 грамм)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подарунок від магазину Дім кави: Чай Basilur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подарунок від магазину GARCIA JEANS: Подарункова картка номіналом 500 грн. - 2 шт.

 

 

 

Подарунок від магазину ZARINA: ланцюжок 40 см., срібло 925 проби.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подарунок від магазину  ARGO: Подарунковий сертифікат номіналом 500 грн. -  4 шт.

 

 

 

 

  

 

 

 

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ

«Scool Start»

В ТЦ «ПРОМЕНАДА ЦЕНТР»

 

Правила проведення Рекламної Акції «Scool Start» в ТЦ «Променада центр» розроблені з метою визначення умов, порядку, строків та місця проведення Рекламної Акції.

 

Застереження:

Будь ласка, щоб уникнути непорозумінь, прочитайте уважно правила Акції.

 

  1. 1.      ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1.1.Організатор і Виконавець Рекламної Акції

1.1.1.      Організатор і Виконавець Рекламної Акції «Scool Start» в торговому центрі «Променада центр» (надалі «Рекламна Акція», «Акція»)– Товариство з обмеженою відповідальністю «МОРЕНО КОНСАЛТ»

Місцезнаходження: м. Київ, вул. Овруцька, 18, ТЦ «Променада центр»

1.1.2.      Акція проводиться з метою популяризації та  розповсюдження інформації про торговий центр «Променада центр», формування у споживачів інтересу до ТЦ «Променада центр» та його магазинів.

 

1.2.Територія та період проведення Акції

1.2.1.      Акція проводиться на території торгового центру «Променада центр», що розташований за адресою: м. Київ, вул. Овруцька, 18. Територією проведення акції вважаються всі магазини, кафе та інші торгові точки торгового центру «Променада центр», окрім магазину «Фуршет».

1.2.2.      Акція проводиться з «22» липня 2016 р. (з 10:00 за київським часом) по «3» вересня 2016 р. (до 13:00 за київським часом), (далі - Період проведення Акції)у відповідності з правилами Акції.

 

1.3. Учасники Акції

1.3.1. Учасниками Акції (далі - Учасники Акції або Учасники) є фізичні особи, які постійно проживають на території України, зареєстровані за місцем проживання на території України та досягли 18 років, за винятком осіб, вказаних в п. 1.3.2. цих Правил.

 

1.3.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь співробітники компанії - Організатора та їх родичі, члени родини (подружжя, діти, брати / сестри, батьки), а також особи, які не відповідають умовам або не виконують умови даних Правил.

 

 

  1. 2.      ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1.В Період проведення Акції на Інформаційній стойці ТЦ «Променада центр» проводиться реєстрація учасників акції.

2.2.Для того, щоб прийняти участь в акції, необхідно здійснити наступні кроки:

2.2.1.      Здійсніть одну або декілька покупок в магазинах ТЦ «Променада центр» на загальну суму 1000 грн. і більше в період з  «22» липня 2016 р.  по «3» вересня 2016 р. При цьому сума 1000 грн. може бути представлена як однією так і декількома покупками/чеками. Чеки з магазину «Фуршет» та магазинів прикасової зони "Фуршету" не приймають участь в акції.

2.2.2.      Зареєструйтеся як учасник акції на Інформаційній стійці ТЦ «Променада центр». Для цього необхідно на Інформаційній стійці пред'явити оригінал(и) чеку(ів), що підтверджує(ють) покупку на суму 1000 грн. в період з  «22» липня 2016 р.  по «3» вересня 2016 р., на якому співробітники ТЦ ставлять відмітку про участь в акції. Даний чек учаснику акції необхідно зберігати до дня розіграшу – 03.09.2016 р. Копії чеків до участі в акції не приймаються.

2.2.3.      Заповніть усі обов'язкові поля форми реєстрації анкети та відривного купону, у тому числі номер мобільного телефону та електронну пошту.

2.2.4.      Придбання на більшу суму дає можливість отримати окрему анкету на кожні 1000 грн. покупки та збільшує шанси на виграш.

2.2.5.      Реєстрація учасників акції починається 22 липня 2016 р. о 10:00.

2.2.6.      Реєстрація учасників акції закінчується 3 вересня 2016 року о 13:00.

 

2.3.Всі чеки, які були зареєстровані в Період проведення Акції, приймають участь у розіграші подарунків, який відбудеться 03.09.2016 р. о 14-00.

 

2.4.Участь у Акції можлива лише за умови чіткого дотримання всіх вимог цих Правил.

 

2.5.Беручи участь в Акції, Учасник підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення учасником цих Правил або відмова Учасника від належного виконання цих Правил (в т.ч. механіки, порядку та строків проведення Розіграшу та / або отримання призу тощо) вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання подарунку, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора будь-якої компенсації.

 

2.6.Фактом участі в цій акції Учасник підтверджує достовірність наданої ним інформації та свою згоду на використання наданої інформації Організатором Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації (у т. ч. його імені і фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунка, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України. 

 

  1. 3.      ПОДАРУНКОВИЙ ФОНД АКЦІЇ

3.1.Фонд подарунків формується на розсуд Організатора. Якісні, кількісні та інші, в тому числі технічні характеристики подарунків визначаються Організатором.

 

3.2.Подарунковий фонд Акції складається з таких подарунків:

  • Головний подарунок: планшет Lenovo.
  • Інші подарунки надані магазинами ТЦ Променада центр ARGO ; GARCIA JEANS, ZARINA; BROCARD, ДОМ ПОСУДУ, ДІМ КАВИ.

3.3.Подарунковий фонд Акції обмежений і складає зазначену в п. 3.2. кількість.

3.4.Організатор залишає за собою право збільшити кількість подарунків Акції або додатково включити в Акцію інші призи, не передбачені цими Правилами.

3.5.Подарунки можуть відрізнятися від тих, що зображені в анонсованих матеріалах

3.6.Відповідальність Організатора щодо видачі призів обмежена виключно вищезгаданим кількістю призів.

3.7.Заміна призів Розіграшу будь-яким іншим благом не допускається.

3.8.Оподаткування осіб, які отримали приз, проводиться відповідно до чинного законодавства України. Організатор за свій рахунок здійснює оподаткування осіб, які отримали приз, відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

  1. 4.      ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ ТА ВРУЧЕННЯ ПОДАРУНКІВ

4.1.Визначення переможців акції:

4.2.3 вересня о 14:00 відбувається розіграш, на якому розігрується подарунковий фонд

4.3.Для отримання подарунку учасник повинен особисто з'явитись до ТЦ «Променада центр» у день та час розіграшу, а у випадку виграшу,  пред'явити:* паспорт * оригінал чеку на покупку * ідентифікаційний код. Визначення переможців акції проводиться методом випадкового вибору виграшних купонів за допомогою лототрону.

4.4.Відсутність переможця акції, невиконання умов цих Правил, відсутність хоча б одного з наступних документів: паспорту, ідентифікаційного номеру платника податків, оригіналу чека, - позбавляє такого переможця права на отримання подарунку. Організатор не несе відповідальності, якщо Учасник не в змозі отримати подарунок за результатами Акції у зв'язку з відсутністю у нього необхідних документів. У цьому випадку право на одержання подарунка переходить до наступного претендента на подарунок.

4.5.Якщо переможець Акціі з будь-яких причин, не залежних від Організатора, не має можливості отримати подарунок, такий учасник не має права на отримання жодних додаткових заохочень, компенсацій та інших виплат від Організатора.

4.6.Процедура визначення отримувачів подарунків не є лотереєю, або іншою, заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку.

4.7.Інформація про переможця Акції буде розміщена на сайті ТЦ «Променада центр» та на сторінках ТЦ «Променада центр» в соціальних мережах після завершення Акції.

4.8.Результати визначення переможця Акції є остаточними і оскарженню не підлягають. Організатор забезпечує об'єктивність та неупередженість визначення переможців Акції.

4.9.Учасник Акції може відмовитися від отримання Подарунка. У цьому випадку право на одержання Подарунка переходить до наступного претендента на Подарунок.

4.10.                   Вручення подарунків в рамках проведення Акції здійснюється 03 вересня 2016р. лише в приміщенні ТЦ «Променада центр» за адресою:м. Київ, вул. Овруцька, 18.

4.11. Організатор Акції не вступає в будь-які спори щодо: визнання будь-якого Учасника Переможцем Акції, прав на отримання Подарунку, права власності на Подарунок. Організатор не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

4.12. Право власності на подарунок переходить до учасника з моменту отримання подарунку Акції відповідно до умов даних Правил. До цього моменту всі призи є власністю компанії - Організатора.

4.13. Організатор не несе відповідальності стосовно подальшого використання наданих подарунків Переможцями Акції після їх одержання, та за неможливість Переможців Акції та/або скористатися наданим подарунком з будь-яких причин. Відповідальність за якість призу і його гарантійне обслуговування (в тому випадку якщо воно передбачене) несе його виробник. Організатор не несе гарантійні зобов'язання щодо подарунків, отриманих в рамках цієї Акції та на умовах, зазначених в цих Правилах.

4.14.             Отримання подарунку допускається тільки особами, які є Учасниками. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, де приз буде предметом угоди або засобом платежу.

 

 

  1. ПОРЯДОК І СПОСІБ ІНФОРМУВАННЯ ПРО УМОВИ РОЗІГРАШУ:

5.1.            Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення офіційних Правил та умов Акційна сайті www.promenada.com.ua, на сторінках ТЦ «Променада центр» в соціальних мережах, та на рекламних носіях, визначених Організатором (в т.ч. метро, ліфти, розміщення реклами на радіо).

5.2.            Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміни та / або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила Акції. Такі поправки набирають чинності з моменту оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами / доповненнями до цих Правил та умов.

6. АНКЕТА ТА ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ УЧАСНИКА

6.1. Заповнюючи Анкету Учасника Акції, покупець подає особисту інформацію для реєстрації в базі даних «Покупці та кращі клієнти «Променада центр». Заповнення анкети Учасника є обов'язковою умовою повноправної участі у Акції.

6.3. Заповнена Анкета та підпис фізичної особи засвідчують її згоду (дозвіл) на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення та використання персональних даних, які вказані у цій Анкеті, з метою персоніфікації її як Учасника Розіграшу,у т.ч. для участі у всіх акціях та заходах рекламного характеру Організатора. Підпис особи також засвідчує її обізнаність та згоду з усіма умовами та Правилами Акції.

6.4. Анкета не приймається, якщо вона повністю не заповнена, не підписана, дані вписані нерозбірливо, неправильно чи не відповідають вимогам.

6.5.  Учасник Акції може змінити/доповнити дані анкети шляхом надання відповідної заяви.

6.6. Організатор Акції зобов'язується належним чином збирати, зберігати та обробляти дані Учасників Акції, а також не поширювати і не надавати їх третім особам без згоди Учасника Акції.

6.7. Учасник Акції надає Організатору Акції право повідомляти йому будь-яку інформацію комерційного і/чи інформаційного характеру про Акції, чи інші подібні акції ТЦ «Променада центр», поштою, електронною поштою, телефоном та/або SMS.

6.8. Учасник Акції може в будь-який момент відмовитись отримувати інформацію за вищевказаними комунікаційними каналами, повідомивши про це Організатора Акції за телефоном (044) 225 89 10.

6.9.  Дані Учасника Акції, що вказані в Анкеті, є конфіденційними. Доступ до даних мають відповідальні особи Організатора Акції і сам Учасник Акції, а також ці дані можуть бути надані на вимогу правоохоронних та/або інших органів відповідно до чинного законодавства.

7. ІНШІ УМОВИ АКЦІЇ

7.1. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає. Результати Розіграшу є остаточними і не підлягають перегляду.

7.2. Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Розіграшу, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

7.3.  Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Акції всі учасники Акції погоджуються з цими правилами та зобов'язуються їх виконувати.

 

7.4. Ці Правила, так само як і будь-які зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення Організатором на Інтернет-сайті www.promenada.com.ua 

7.5. Просимо прийняти до уваги, що Організатор в будь-якому випадку залишає за собою право в будь-який момент припинити Розіграш, навіть якщо таке припинення відбудеться до його закінчення. У такому випадку Переможець визначатися не буде. Інформація про припинення Розіграшу буде публікуватися Організатором на Інтернет-сайті  www.promenada.com.ua