Весняний розіграш подарунків

Акція діє з 25.04.2017 по 25.05.2017

Ви любите подарунки? І ми любимо. І тому вирішили здійснити весняний розіграш подарунків.

 

І обрали головним подарунком Планшет Samsung T561 Galaxy Tab E 9.6"(3G) White 9,6"

 

Бо скоро літо і хто розрадить, порадить, допоможе накопичити враження, як не цей білявий інтелектуал?

 

А магазини ТЦ Променада центр підтримали таку ідею, і ось ми маємо для Вас більше 40 подарунків (інформацію про подарунки дивіться нижче.)

 

Тож гайда за обновками для літнього гардеробу і за виграшем!

 

 Як прийняти участь у акції

- Зробіть покупки у магазинах чи кафе ТЦ Променада центр та зберіть чеки на суму 1000 грн. в період з 25 квітня по 25 травня 2017 р.

- Заповніть усі обов'язкові поля відривного купону, у тому числі номер мобільного телефону та електронну пошту.

- Зареєструйтесь як учасник акції на Інформаційній стійці ТЦ Променада центр

- Будьте присутніми на розіграші подарунків, який відбудеться у четвер 25 травня 2017 р. о 19:00 в приміщенні ТЦ Променада центр.

 

* В акції приймають участь чеки з усіх магазинів та кафе ТЦ Променада центр, крім магазину «Фуршет».

**Чеки до 1000 грн. підсумовуються протягом дії акції. Чек більш як на 1000 грн. дає право на один подарунок. Кількість чеків, які можуть бути зареєстровані для участі в акції не обмежена.

***Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь: неповнолітні особи, співробітники ТЦ «Променада центр», власники та співробітники компаній, залучених до організації акції, компаній-орендарів ТЦ «Променада центр» та члени їх сімей, а також особи, які не відповідають умовам або не виконують умови даних Правил


Трошки удачі і… красунчик Ваш! Вдалого полювання!

Детальні правила акції  та інформацію про подарунки дивіться нижче.

 

 Подарунки

 

Головний подарунок 

Планшет Samsung T561 Galaxy Tab E 9.6"(3G) White 9,6", PLS TFT, Quad Core, 1,3Ghz,1,5Gb/8Gb, 3G, BT4.0, 802.11 b/g/n, GPS/ГЛОНАСС, 2MP/5MP, Android 4.

 

 

 

Сертифікати на знижку на 300 і на 500 грн. від магазину MONTON 

 

 

 

 

 

 

 Подарункові сертифікати на 200 та на 500 грн від магазину TOP SECRET 

 

 

 

 

Сертифікати на 200 та на 500 грн. від магазину  GARCIA JEANS

 

 

 

 

 

 

 Набори косметики CLINIQUE від магазину BROCARD

 

 

 

 

 

 

Подарунковий сертифікат на 300 грн. від магазину  MISTO OUTLET

 

 

 

 

 

Подарункові сертифікати на 300 грн. від магазину CROCS

 

 

 

 

Подарунковий сертифікат на 250 грн. від магазину ДОМ ПОСУДЫ

 

 

 

 

Бонусні карти номіналом 200 грн. від магазину  OSTIN

 

 

 

 

 

 

 

Сертифікат на 2 години гри в більярд від ресторану Більярдний клуб Променада

 

 

 

 

Подарунки від спеціалізованого магазину  ДІМ КАВИ - кава 125 гр.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ

«Розіграш весняних подарунків»

В ТЦ «ПРОМЕНАДА ЦЕНТР»

 

Правила проведення Рекламної Акції «Розіграш весняних подарунків» в ТЦ «Променада центр» розроблені з метою визначення умов, порядку, строків та місця проведення Рекламної Акції.

 

Застереження:

Будь ласка, щоб уникнути непорозумінь, прочитайте уважно правила Акції.

 

1.      ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1.1.Організатор і Виконавець Рекламної Акції

1.1.1.      Організатор і Виконавець Рекламної Акції «Розіграш весняних подарунків» в торговому центрі «Променада центр» (надалі «Рекламна Акція», «Акція»)– Товариство з обмеженою відповідальністю «МОРЕНО КОНСАЛТ»

Місцезнаходження: м.Київ, вул. Овруцька, 18, ТЦ «Променада центр»

1.1.2.      Акція проводиться з метою популяризації та  розповсюдження інформації про торговий центр «Променада центр», формування у споживачів інтересу до ТЦ «Променада центр» та його магазинів.

 

1.2.Територія та період проведення Акції

1.2.1.      Акція проводиться на території торгового центру «Променада центр», що розташований за адресою: м. Київ, вул. Овруцька, 18. Територією проведення акції вважаються всі магазини, кафе та інші торгові точки торгового центру «Променадацентр», окрім магазину «Фуршет».

1.2.2.      Акція проводиться з «25» квітня 2017 р. (з 10:00 за київським часом) по «25» травня 2017 р. (до 18:00 за київським часом), (далі - Період проведення Акції)у відповідності з правилами Акції.

 

1.3. Учасники Акції

1.3.1. Учасниками Акції (далі - Учасники Акції або Учасники) є фізичні особи, які постійно проживають на території України, зареєстровані за місцем проживання на території України та досягли 18 років, за винятком осіб, вказаних в п. 1.3.2. цих Правил.

 

1.3.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь: неповнолітні особи, співробітники ТЦ «Променада центр», власники та співробітники компаній, залучених до організації акції, компаній-орендарів ТЦ «Променада центр» та члени їх сімей, а також особи, які не відповідають умовам або не виконують умови даних Правил

 

 2.      ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1.В Період проведення Акції на Інформаційній стойці ТЦ «Променада центр» проводиться реєстрація учасників акції.

2.2.Для того, щоб прийняти участь в акції, необхідно здійснити наступні кроки:

2.2.1.      Здійсніть одну або декілька покупок в магазинах ТЦ «Променада центр» на загальну суму 1000 грн. і більше в період з 25 квітня по 25 травня 2017 р. Чеки до 1000 грн. підсумовуються протягом дії акції. Один чек більш як на 1000 грн. дає право на один подарунок. Одна особа може бути зареєстрована для участі в акції не обмежену кількість разів. Чеки з магазину «Фуршет» не приймають участь в акції. 

2.2.2.      Зареєструйтеся як учасник акції на Інформаційній стійці ТЦ «Променада центр». Для цього необхідно на Інформаційній стійці пред'явити оригінал(и) чеку(ів), що підтверджує(ють) покупку на суму 1000 грн. в період з 25 квітня по 25 травня 2017 р., на якому співробітники ТЦ ставлять відмітку про участь в акції. Даний чек учаснику акції необхідно зберігати до дня розіграшу – 25.05.2017 р. Копії чеків до участі в акції не приймаються.

2.2.3.      Заповніть усі обов'язкові поля форми реєстрації анкети та відривного купону, у тому числі номер мобільного телефону та електронну пошту.

2.2.4.       Реєстрація учасників акції починається 25 квітня 2017 року о 10:00.

2.2.5.      Реєстрація учасників акції закінчується 25 травня 2017 року о 18:00.

 

2.3. Всі чеки, які були зареєстровані в Період проведення Акції, приймають участь у розіграші подарунків, який відбудеться 25.05.2017 р. о 19-00.

 

2.4.Участь у Акції можлива лише за умови чіткого дотримання всіх вимог цих Правил.

 

2.5.Беручи участь в Акції, Учасник підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення учасником цих Правил або відмова Учасника від належного виконання цих Правил (в т.ч. механіки, порядку та строків проведення Розіграшу та / або отримання призу тощо) вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання подарунку, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора будь-якої компенсації.

 

2.6.Фактом участі в цій акції Учасник підтверджує достовірність наданої ним інформації та свою згоду на використання наданої інформації Організатором Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації (у т. ч. його імені і фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунка, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України. 

 

 3.      ПОДАРУНКОВИЙ ФОНД АКЦІЇ

3.1.Фонд подарунків формується на розсуд Організатора. Якісні, кількісні та інші, в тому числі технічні характеристики подарунків визначаються Організатором.

 

3.2.Подарунковий фонд Акції складається з таких подарунків:

3.3.Подарунковий фонд Акції обмежений і складає зазначену в п. 3.2. кількість.

3.4.Організатор залишає за собою право збільшити кількість подарунків Акції або додатково включити в Акцію інші призи, не передбачені цими Правилами.

3.5.Подарунки можуть відрізнятися від тих, що зображені в анонсованих матеріалах

3.6.Відповідальність Організатора щодо видачі призів обмежена виключно вищезгаданим кількістю призів.

3.7.Заміна призів Розіграшу будь-яким іншим благом не допускається.

3.8.Оподаткування осіб, які отримали приз, проводиться відповідно до чинного законодавства України. Організатор за свій рахунок здійснює оподаткування осіб, які отримали приз, відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

4.      ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ ТА ВРУЧЕННЯ ПОДАРУНКІВ

 

4.1.Визначення переможців акції:

4.2. 25 травня 2017 р. о 19:00 відбувається розіграш, на якому розігрується подарунковий фонд

4.3.Для отримання подарунку учасник повинен особисто з'явитись до ТЦ «Променада центр» у день та час розіграшу, а у випадку виграшу,  пред'явити:* паспорт * оригінал чеку на покупку  * ідентифікаційний код. Визначення переможців акції проводиться методом випадкового вибору виграшних купонів за допомогою лототрону.

4.4.Відсутність переможця акції, невиконання умов цих Правил, відсутність хоча б одного з наступних документів: паспорту, ідентифікаційного номеру платника податків, оригіналу чека, - позбавляє такого переможця права на отримання подарунку. Організатор не несе відповідальності, якщо Учасник не в змозі отримати подарунок за результатами Акції у зв'язку з відсутністю у нього необхідних документів. У цьому випадку право на одержання подарунка переходить до наступного претендента на подарунок.

4.5.Якщо переможець Акціі з будь-яких причин, не залежних від Організатора, не має можливості отримати подарунок, такий учасник не має права на отримання жодних додаткових заохочень, компенсацій та інших виплат від Організатора.

4.6.Процедура визначення отримувачів подарунків не є лотереєю, або іншою, заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку.

4.7.Інформація про переможця Акції буде розміщена на сайті ТЦ «Променада центр» та на сторінках ТЦ «Променада центр» в соціальних мережах після завершення Акції.

4.8.Результати визначення переможця Акції є остаточними і оскарженню не підлягають. Організатор забезпечує об'єктивність та неупередженість визначення переможців Акції.

4.9.Учасник Акції може відмовитися від отримання Подарунка. У цьому випадку право на одержання Подарунка переходить до наступного претендента на Подарунок.

4.10. Вручення подарунків в рамках проведення Акції здійснюється 25 травня 2017 р. лише в приміщенні ТЦ «Променада центр» за адресою:м.Київ, вул. Овруцька, 18.

4.11. Організатор Акції не вступає в будь-які спори щодо: визнання будь-якого Учасника Переможцем Акції, прав на отримання Подарунку, права власності на Подарунок. Організатор не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

4.12. Право власності на подарунок переходить до учасника з моменту отримання подарунку Акції відповідно до умов даних Правил. До цього моменту всі призи є власністю компанії - Організатора.

4.13. Організатор не несе відповідальності стосовно подальшого використання наданих подарунків Переможцями Акції після їх одержання, та за неможливість Переможців Акції та/або скористатися наданим подарунком з будь-яких причин. Відповідальність за якість призу і його гарантійне обслуговування (в тому випадку якщо воно передбачене) несе його виробник. Організатор не несе гарантійні зобов'язання щодо подарунків, отриманих в рамках цієї Акції та на умовах, зазначених в цих Правилах.

4.14.             Отримання подарунку допускається тільки особами, які є Учасниками. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, де приз буде предметом угоди або засобом платежу.

 

5. ПОРЯДОК І СПОСІБ ІНФОРМУВАННЯ ПРО УМОВИ РОЗІГРАШУ:

 

 

5.1.            Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення офіційних Правил та умов Акціїна сайті www.promenada.com.ua, на сторінках ТЦ «Променада центр» в соціальних мережах, та на рекламних носіях, визначених Організатором (в т.ч. метро, ліфти, розміщення реклами на радіо і т.д.).

5.2.            Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміни та / або доповнення цих Правил та умов Акціїможливі у випадку їх затвердження Організатором та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про ПравилаАкції. Такі поправки набирають чинності з моменту оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами / доповненнями до цих Правил та умов.

 

6. АНКЕТА ТА ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ УЧАСНИКА

 

6.1. Заповнюючи Анкету Учасника Акції, покупець подає особисту інформацію для реєстрації в базі даних «Покупці та кращі клієнти «Променада центр». Заповнення анкети Учасника є обов'язковою умовою повноправної участі у Акції.

6.3. Заповнена Анкета та підпис фізичної особи засвідчують її згоду (дозвіл) на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення та використання персональних даних, які вказані у цій Анкеті, з метою персоніфікації її як Учасника Розіграшу,у т.ч. для участі у всіх акціях та заходах рекламного характеру Організатора. Підпис особи також засвідчує її обізнаність та згоду з усіма умовами та Правилами Акції.

6.4. Анкета не приймається, якщо вона повністю не заповнена, не підписана, дані вписані нерозбірливо, неправильно чи не відповідають вимогам.

6.5.  Учасник Акції може змінити/доповнити дані анкети шляхом надання відповідної заяви.

6.6. Організатор Акції зобов'язується належним чином збирати, зберігати та обробляти дані Учасників Акції, а також не поширювати і не надавати їх третім особам без згоди Учасника Акції.

6.7. Учасник Акції надає Організатору Акції право повідомляти йому будь-яку інформацію комерційного і/чи інформаційного характеру про Акції, чи інші подібні акції ТЦ «Променада центр», поштою, електронною поштою, телефоном та/або SMS.

6.8. Учасник Акції може в будь-який момент відмовитись отримувати інформацію за вищевказаними комунікаційними каналами, повідомивши про це Організатора Акції за телефоном (044) 225 89 10.

6.9.  Дані Учасника Акції, що вказані в Анкеті, є конфіденційними. Доступ до даних мають відповідальні особи Організатора Акції і сам Учасник Акції, а також ці дані можуть бути надані на вимогу правоохоронних та/або інших органів відповідно до чинного законодавства.

 

7. ІНШІ УМОВИ АКЦІЇ

 

7.1. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає. Результати Розіграшу є остаточними і не підлягають перегляду.

7.2. Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Розіграшу, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

7.3.  Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Акції всі учасники Акції погоджуються з цими правилами та зобов'язуються їх виконувати.

7.4. Ці Правила, так само як і будь-які зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення Організатором на Інтернет-сайті www.promenada.com.ua 

7.5. Просимо прийняти до уваги, що Організатор в будь-якому випадку залишає за собою право в будь-який момент припинити Розіграш, навіть якщо таке припинення відбудеться до його закінчення. У такому випадку Переможець визначатися не буде. Інформація про припинення Розіграшу буде публікуватися Організатором на Інтернет-сайті  www.promenada.com.ua