MARC AUREL: КОЛЕКЦІЯ ОСІНЬ/ЗИМА 2014/15

10 липня 2014
fb

РОВЕСНИКИ ВЕЛИКОЇ ЕПОХИ

РОЗКІШ І ГРАНЖ - злагода

 MARC AUREL – це індивідуальність і мода. Лиск і гранж – характерні риси нової колекції.

Елегантні спідниці в ансамблі з незвичайними пуловерами вільного крою або грубої в'язки, хутряні жилети і байкерські куртки зі шкіри і щільної бавовни у поєднанні з ніжними шифоновими топами, «дідусеві» сорочки під ультрамодні жакети з комбінованих тканин і джинси з потертостями і з малюнком «куряча лапка ».

Шкіряні джеггінси і обтягуючі спідниці на контрасті до трикотажних кардиганів з довгим ворсом. Приємно дивує повернення спідниць в усьому їх різномаїтті: міні та максі, вузькі і вільні. Широкий модельний ряд штанів дає можливість вибору власного стилю: елегантні тканини, спортивний крій.

 Основні кольори 1 колекція:

Рожевий і блакитний повертаються. Є дещо нове в поєднанні напівсірих пісочних відтінків. Вогняно-червоний колір у поєднанні з оливковим і чорним кольорами представляє ще одну лінійку кольорів.

 1. колекція «Невимушена розкіш»:

Життя в альпійських містах дуже різноманітне. Настрій, подарований прогулянками по туманній Венеції, насолода гірськими пейзажами в Бергамо або в Женеві і Лозанні, неповторне відчуття легкості Італії та елегантної розкоші Швейцарії - все це можна відчути і дізнатися у новій колекції.

 

ВЕНЕЦІЯ Приїздіть до Венеції пізно восени. Відчуйте зустріч осені та зими, прохолодний дотик Альп і вологий подих моря. Сіро-блакитні, пісчано-коричневі відтінки, які поглинули місто, акварельні розпливчасті силуети архітектурних шедеврів, італійська розбещеність, прикрита масками елегантності та шляхетності - ось основні моменти натхнення першої теми. Вільні легкі блузи, туніки, стильний трикотаж відображають легковажність італійців. Жакети зі щільного сатину або джерсі з оригінальним плетінням в ялинку, твід, хутро - саме вони є тією самою зовнішньою оболонкою, яка стримує гарячий південний темперамент.

 БЕРГАМО Ліниво лежати біля самого підніжжя Альп, щоранку це затишне містечко повільно прокидається в прохолодній знемозі, огортає рожевими, ніжними променями сонця, що сходить. Моторно втікають від нього тіні старовинних архітектурних «жителів» міста дають справжнісінький спектакль оптичних ілюзій, змінюючи візерунки в натуральних відтінках, немов у калейдоскопі. Цей оригінальний оптичний живопис майстерно відображений в другій темі мереживом, піке, і вузликовою в'язкою.

 ЖЕНЕВА Женева - душа і розум швейцарських Альп одночасно. Поряд з альпійською затишною неспішною романтикою вирує міський реалізм, який можна впізнати у суворій графіці сучасних сірих будівель. MARC AUREL відображає цю синергію в третій темі: графічний малюнок «куряча лапка», легкі пуховики, елегантні ділові блузи з віскози. Лимонно-жовтий колір вносить життєрадісну хвилю в холодну сіро-сріблясту палітру. У цій темі чітко простежується стилістичне заломлення: суворий бізнес і активний кежуал. Контраст підсилює комбінування м'якого затишного трикотажу зі шкіряними куртками і потертими джинсами.

 ЛОЗАННА Нічне життя, мистецтво та театр - розбещеність і гранж, елегантність і розкіш - основний характер четвертої теми. Кольорові поєднання підкреслюють кордон двох протилежних світів: вугільно-чорний, вогняно-червоний і брудно-оливковий. Ворсистий трикотаж в поєднанні з блискучою гладкою шкірою. Спортивність змагається з сексуальністю. Безліч квіткових візерунків на сатинових легких спідницях - жіночна легковажність. Грубувата парка-жилет з контрастним яскраво-червоним хутром, стильні байкерські куртки, брюки-гранж - відчуття свободи і незалежності.

 MARC AUREL Spirit

MARC AUREL - це легкий невимушений образ сучасної незалежної жінки. Це образ яскравої індивідуальності, яка помітна в будь-якій ситуації і за будь-яких умов.