COLIN'S представляє іміджеву кампанію осінь-зима 2014-15.

5 вересня 2014
fb

ПОДОРОЖ В ОСІНЬ

COLIN'S представляє іміджеву кампанію осінь-зима 2014-15

 

Креативна команда бренду COLIN'S на цей раз вирушила за натхненням в Гамбург. Вулиці самобутньої студентської столиці стали ідеальним фоном для трендових образів з колекції осінь-зима 2014-15. Вже прохолодна, але все ще квітуча осінь в місті, вулички, будинки та мостові старої Європи підкреслюють акценти моделей - вишивку на жіночих светшотах, клітинку на сорочках та благородну гаму одягу.

Невимушеність та природність - основні цінності нової колекції COLIN'S. Правильний міський casual та розслаблене вбрання для насичених вікендів підтверджують її ключову ідею. Головні моделі сезону представляють молоді хлопці та дівчата, чий сучасний енергійний образ повною мірою відповідає ДНК бренду.

Основу стилю COLIN'S складають джинси різних кольорів та фасонів - скінні, «бойфренди», моделі прямого крою в жіночій колекції і більш класичні традиційні для хлопців. З денімом добре поєднуються гранжеві сорочки в клітинку, светшоти, лаконічні блузи та футболки. Затишні кардигани, куртки-бомбери та пухові жилетки не дадуть змерзнути з настанням перших холодів.

Насолоджуйтесь теплою та сонячною осінню разом з COLIN'S!