Нова колекція Мonton: Ви вже знайомі з Алісою?

4 вересня 2015
fb

 Ви вже знайомі з Алісою?

Нова колекція Мonton сезону осінь / зима 2015 розповідає історію про дорослу Алісу і про її нові пригоди в Країні чудес. Вона красива, впевнена в собі дівчина, повна амбіцій і натхнення. Переїхавши в мегаполіс, постійно перебуваючи в оточенні людей, головна героїня не забуває про свою дитячу мрію знайти чарівне місто чудес і моди. Так! Вона дивиться на світ по-своєму, і ця риса допомогла їй знайти ключ від дверей прихованого міста, які відкриваються тільки тим, хто досить сміливий, щоб постукати ...
Monton закликає розкрити свою уяву, бути сміливим, грати за межами «умовних» кордонів!

У колекції елементи магії пропускають традиції через чарівну лінзу творчості, насичуючи колекцію яскравими квітами, незвичайними візерунками і особливими принтами.
Кожна модниця знайде для себе щось особливе, незалежно від стилю або настрою. Для сучасної і грайливою дівчата дизайнери бренду створили прості силуети, які тільки злегка видають натяк на жіночність. Підкреслити образ ділової леді просто, завдяки різноманітності приталених костюмів і точно підігнаних деталей, які голосно заявляють про серйозність. Жіночні і припасовані вироби форми футляр, розрізи і підкреслюючі фігуру елементи надають  спокусливості мінімалістському образу сильної жінки. І, звичайно ж, впевненість у собі - це теж колір, що підкреслює індивідуальність!

Легкі жіночні бантики, круглі кишені і хвилясті краї є сильними характерними деталями для дівчини, яка високо цінує романтичні елементи і жіночні силуети. Магічні ключові силуети з'являються у формі вишивки і розмитих принтах, імітуючи рослини або навіть птахів.
Крім ексклюзивних дизайнерських костюмів і суконь, колекція багата в'язаними виробами, які не тільки привабливі, але й практичні. Загорнувшись в теплу шерсть із м'якою ворсистою поверхнею і вишуканими рослинними принтами, відчуття затишку всередині і в навколишньому світі не покине ні на хвилину.
Колекція monton осінь / зима 2015 і в цьому сезоні впевнено слідує бажанням сучасних молодих людей знаходити задоволення і пригоди в дрібницях, швидкому темпу їх життя кожен день. Місто - це твоя Країна чудес.