Нова колекція Top Secret!

25 травня 2016
fb

Нова колекція Top Secret натхнена останніми модними трендами і, як завжди, представлена кількома лініями. Головною темою початку сезону стали речі в великий горох і смужку.

Урбаністичний характер нової колекції дозволяє чудово поєднувати новинки з речами попереднього сезону, а кольоровий графічний друк родом з 70-х, уже сам по собі несе весняний настрій. У новій лінії знайшли своє втілення класичні силуети того часу - спідниця-трапеція, довгий жакет, сукня сорочкового крою та туніки.

 

Пастельні тони, квіткові принти стали основою другої лінії колекції Top Secret. Лінія представлена костюмами нового крою, сукнями і легким двошаровими блузками. Контрастує з попередньою колекцією сучасна лаконічна блокова колекція сміливих помаранчевих, сапфірових і амарантових відтінків. Базовими речами лінії стали довгий жилет, прямі брюки, туніка. У колекції легко вгадується вплив бохо стилю - багато квітів і флористичних візерунків, замша, джинс і, властиві цьому тренду, китиці. Одяг вільний і не обмежує рухів, а знаковими речами лінії стали широкі штани, довгі легкі куртки, комбінезони.

 

Новими кольорами колекції Top Secret стали жовтий, лайм, коньяк, разом з модною гамою пастельних: м'ятним, рожевим кольором і контрастним насиченим пурпуровим. У чоловічій колекції Top Secret колір також відіграє важливу роль. Крім насиченого темно-синього і класичного поєднання гранатового і червоного кольору, лінія представлена пудрово-рожевим і блакитним тоном, а також досить сміливим дрібним квітковим принтом на чоловічих сорочках. Для чоловіків, які цінують сучасність і елегантність запропоновані монохромні луки в сірому кольорі з доповненням білого і чорного.


Багатство вибору нової колекції запропонує образ на будь-який випадок відповідно до індивідуальних переваг, а також надихне створювати свої луки, слідуючи останнім тенденціям моди. Всі колекції доповнюються аксесуарами.