Міжнародний конкурс молодих дизайнерів

21 квітня 2017

Міжнародний конкурс для молодих дизайнерів New Fashion Zone: талант vs бізнесМіжнародний конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone: талант vs бізнес

Для амбіційних і талановитих, - вже втретє в Україні відбудеться міжнародний конкурс молодих дизайнерів одягу New Fashion Zone.

21 квітня з 10:00 до 18.00 години на території ТЦ Променада Центр учасники кастингового етапу конкурсу зможуть продемонструвати свої творчі напрацювання громадськості та спеціально підібраному експертному журі New Fashion Zone. 

New Fashion Zone – це соціальний проект та водночас платформа для реалізації талановитих та креативних людей, які вбачають своє майбутнє в сфері дизайну та моди.

Конкурс безпосередньо є центром розвитку молодих дизайнерів та дає змогу новим обличчям обмінюватись досвідом та набувати знань, а також продемонструвати своє бачення вітчизняної моди українським та міжнародним експертам в сфері fashion.  

Участь може прийняти кожен бажаючий, хто володіє яскравим та продуманим баченням дизайну, а також у кого є мета професійно розвитися, незалежно від віку.

Кожен етап конкурсу оцінюється компетентним журі, в складі якого ключові особистості індустрії, а також професіонали своєї галузі – дизайнери, байєри, стилісти, фешн-блогери, редактори, інвестори, бізнес-аналітики.

На майбутній етап Кастингу організатори зібрали гідний склад експертів, який буде давати загальну оцінку  кожному учаснику, серед них - Лаура Овакімян (співвласниця бутику WARDROBE Selected Clothes),  Ладік Костандян (засновник Poltava Fashion Days), Лана Вєріна (представник Roma Fashion Week в Україні), Жанна Рзаєва (керівник Академії Стилю та Дизайну Андре Тан), Оксана Цвігун (операційний директор lamoda.ua в Україні),  Дар’я Фрейн (головний редактор та засновник styler.com.ua), Віталій Бірковський (стиліст телеканалів СТБ та Новий канал, на проектах: Холостяк, Герої & Коханці, Київ Вдень та Вночі).

Спеціальний призовий фонд надається партнером Roma Fashion Week - гранд на участь у тижні моди в Римі.
Одним з партнерів і союзників в питаннях чистоти і акуратності модного лука є хімчистка ЦЕХ.
Водним партнером міжнародного конкурсу для молодих дизайнерів New Fashion Zone: талант vs бізнес є природна «Моршинська». Завжди в формі, завжди «Моршинська»!

Організатор заходу: New Fashion Zone
Партнери заходу: ТЦ Променада  центрЦЕХ, ТМ Моршинська, Академия стиля и дизайна Андре Тана, Roma Fashion Week, Pre Party, Event.ua