Marks & Spencer представляє базову лінію жіночої нижньої білизни

10 травня 2017

MARKS & SPENCER ПРЕДСТАВЛЯЄ БАЗОВУ ЛІНІЮ ЖІНОЧОЇ НИЖНЬОЇ БІЛИЗНИMarks & Spencer представляє базову лінію жіночої нижньої білизни

 

Вона прихована від стороннього погляду, але результат її правильного вибору помітний здалеку. Нижня білизна - надійна основа незабутнього образу і перевірений спосіб перетворити повсякденний стиль і настрій. Базові комплекти колекції  британського бренду Marks & Spencer практично не відчутні, але комфорт, який вони дарують дівчині, відчутний протягом усього дня!

 

Моделі нижньої білизни Marks & Spencer - результат більш ніж 130-річного копіткого відточування майстерності і вдосконалення технологій виробництва. Вивірені конструкції, продумані шви, майстерно підібрані матеріали і класичний дизайн - 4 незмінних лейтмотива колекцій втілилися в лінії, яка пропонує базові комплекти.

 

Знакова модель бренду - ультрам'який бюстгальтер, витканий з ніжного полотна, яке, торкаючись тіла, дарує тактильне задоволення. Формовані чашки або push-up, класичний фасон або мінімайзер - Marks & Spencer надає дівчині карт-бланш для вибору форми бра під потреби її фігури.

 

Відчуття комфорту і почуття впевненості в собі, джерело завзятого настрою і натхнення для ефектних образів - правильно підібрана нижня білизна здатна творити дива! Щоб не помилитися, потрібно лише зупинити вибір на колекціях британського бренду.

 

Базові моделі Marks & Spencer не залишать ні шансу на помилку!