Marks&Spencer і Розі Хантінгтон-Уайтлі

5 травня 2017
fb

ROSIE FOR AUTOGRAPH

Колекція нижньої білизни Marks&Spencer і Розі Хантінгтон-Уайтлі весна-літо 2017

 

Британський бренд Marks& Spencer продовжив творчу колаборацію з Розі Хантінгтон-Уайтлі: модель п'ятий сезон поспіль виступає в якості музи і героїні капсульної колекції нижньої білизни Rosie for Autograph.

 

В основі колекції Rosie for Autograph весна-літо 2017 - м'який шовк, чуттєві мережива і витіюваті візерунки. Витончені богемні малюнки, вишукані барокові орнаменти і витончені обриси квітів на французькому ажурі імпонують романтичній натурі Розі Хантінгтон-Уайтлі та настрою сезону.

 

Насичені відтінки бордо, марсали і морської лазурі - ключові кольори колекції, які розбавлені приглушеними тонами пелюсток орхідей, рожевого парфе, вершків і карамелі. Делікатна палітра - в такт ніжної весни.

 

Перлини колекції - легке кімоно з трендовим принтом і елегантне бра з мереживом, що огортає декольте і шию.

 

«Капсула RosieforAutographвесна-літо 2017 оповита флером жіночності: плавні візерунки і обриси квітів залишають м'які відбитки на французькому мереживі. Богемні патерни і палітра прикрашає всі моделі - нижню білизну, сорочки та халати. Атласні тканини і трендові аплікації на нічних сорочках і топах перетворюють моделі в елементи основного гардеробу, які ідеально підходять під штани» - такою бачить колекцію Сьюзі Дженкінсон, керівник напрямку Lingerie, Swim & Active Design в компанії Marks & Spencer.

«У цьому році я відзначаю 5-й рік співпраці з Marks& Spencerв рамках капсули RosieforAutographі надзвичайно рада повторити досвід минулих років. Я хотіла знову відчути теплоту, любов і самовіддачу, з якою Сьюзі та її команда працюють над проектом. Нижня білизна і моделі для домашнього відпочинку відрізняються вишуканими флористичними принтами, м'якими конструкціями, а розкішні шовк і шнурівки на корсетах підкреслюють красу жіночих форм. А від домашнього одягу з фантазійними принтами я просто в захваті! »- поділилася думкою Розі Хантінгтон-Уайтлі.