Спекотні торопіки в Marks & Spencer

11 січня 2018

СПЕКОТНІ ТРОПІКИ

Колекція жіночого одягу Marks & Spencer весна-літо 2018

 

Узявши максимум від сезону затишних багатошарових образів, з наближенням весни хочеться затишку душевного. Команда Marks & Spencer передбачила бажання жінок, представивши колекцію одягу весна-літо 2018, що покликана стати свіжими барвами у гардеробах та джерелами яскравих вражень. Тепла палітра, життєстверджуючі принти та вільні силуети моделей – наймодніший спосіб попрощатися з нудьгою зими та святкувати старт нового сезону.

 

Гарно зустріти сезон та радіти першим променям весняного сонця можна в ультрамодних плащах, накинутих поверх кокетливих суконь, комбінезонів та сарафанів. А спланувати літню відпустку та втілити її у життя ідеально вдасться з легкими джинсами та топами з пустотливим малюнком.

 

Поповнивши діловий гардероб класичними костюмами та сорочками, переосмисленими на ультрамодний лад та виготовленими з розкішного оксамиту або шовковистих тканин, жінки будуть поспішати в офіс, немов на вечірку. Романтичні спідниці-міді, яскраві блузи та довгі сукні стануть ідеальним вибором для побачення. 

 

Захоплюючись безтурботністю та яскравістю 90-х, дизайнери Marks & Spencer посилаються на стилістику минулої модної декади, комбінуючи виразні малюнки та приглушені відтінки, стримані графічні лінії та гіпероб’ємні елементи. Ефектно поєднуючи протилежності та граючи на контрастах, британський бренд об’єднав у колекції світ високої моди та практичні потреби, прирівнявши навіть casual-образи до витворів мистецтва. 

 

Найяскравіший акцент у колекції – принти немов з-під пензля великих художників: від буйних польових квітів до дивовижних тропічних рослин. Зображуючи на спідницях, блузах, сукнях та жакетах казкову флору, дизайнери не тільки віддають данину ключовому тренду 2018-го, але й зачіпають ніжні струни жіночої душі, радуючи їх красивими букетами. Таке повернення до природи неодмінно наповнить будні яскравими емоціями та почуттями гармонії. 

 

Життєрадісну основу колекції Marks & Spencer весна-літо 2018 доповнюють морські мотиви. Легкі льняні сорочки та спідниці, туніки та повітряні сарафани подумки відсилають з шумного міста до узбережжя. 

 

Відчуття польоту душі гарантують і просторі силуети, а також вільний архітектурний крій. Починаючи від лаконічних брюк палаццо та кюлотів, елегантних суконь та спідниць з асиметричними елементами, закінчуючи складноскроєними сорочками та комбінезонами з майстерними оборками – моделі занурюють у стан умиротворення.  

 

Щоб вирушити на райські острови та змінити ритми мегаполісу на світ екзотики, не треба чекати на відпустку. Моделі з колекції Marks & Spencer весна-літо 2018 наповнять гардероби та серця прекрасної половини людства яскравими барвами та оптимізмом.