Розіграш 50 пляшок шампанського

7 лютого 2018

День Святого Валентина в Променаді - розігруємо 50 пляшок шампанськогоВи можете виграти шампанське для коханої. 

Ви можете виграти шампанське для коханого.

Ви можете виграти шампанське для себе коханого/коханої )))

 

Всі варіанти круті і нам страшенно подобаються.

 

Тому, незалежно від того, на даний момент Ви в парі чи без, приходьте 14 лютого в Променаду, здійсніть покупку на 300 гривень і отримайте 5 шансів: закинете кільце на пляшку і вона Ваша.

 

Початок розіграшу:  14 лютого 2018 р. о 17-00

Закінчення розіграшу: в момент закінчення призового фонду, але не пізніше 21:00  14 лютого 2018 р.

Для участі в розіграші необхідно 14 лютого 2018 р. здійснити покупку в магазинах або кафе ТЦ «Променада центр». Сума покупки має бути більшою від 300 грн. Чеки з магазину «Фуршет» не приймають участь в розіграші. Чеки не подрібнюються та не підсумовуються.

 

 

Правила розіграшу шампанського від CAFFE DEL PASSO в ТЦ «Променада центр» 14 лютого 2018 р.

Правила проведення розіграшу шампанського від CAFFE DEL PASSO в ТЦ «Променада центр» 14 лютого 2018 р. (далі по тексту «Розіграш», «Акція») розроблені з метою визначення умов, порядку, строків та місця проведення розіграшу.

Застереження:
Будь ласка, щоб уникнути непорозумінь, прочитайте уважно правила розіграшу.

В розіграші не приймають участь: неповнолітні, співробітники ТЦ «Променада центр», співробітники магазинів, що розміщені в ТЦ «Променада центр».

Територія та період проведення розіграшу

Розіграш проводиться на території торгового центру «Променада центр», що розташований за адресою: м. Київ, вул. Овруцька, 18. Організатором розіграшу являється ТОВ «МОРЕНО КОНСАЛТ».

Початок розіграшу: 14 лютого 2018 р., 17-00

Закінчення розіграшу: в момент закінчення призового фонду, але не пізніше 21:00 14 лютого 2018 р.

1. Правила розіграшу

1.1. Для участі в розіграші необхідно 14 лютого 2018 р. здійснити покупку в магазинах або кафе ТЦ «Променада центр». Сума покупки має бути більшою від 300 грн. Чеки з магазину «Фуршет» не приймають участь в розіграші. Чеки не подрібнюються та не підсумовуються.

1.2. Чек пред’являється організаторам розіграшу у спеціально облаштованому місці проведення розіграшу. Для унеможливлення повторного використання чеків у розіграші, на чеку ставиться помітка «Ш».

1.3. Кожен чек дає право на 5 спроб кинути кільце, таким чином, кількість спроб вираховується по формулі: кількість чеків помножена на 5, але при цьому одна особа має право виграти лише один сертифікат на шампанське. Після того, як кільце закинуто, право використати інші спроби анулюється.

1.4. Кільце кидається не заходячи за вказану мітку.

1.5. Особа, що закинула кільце на пляшку шампанського отримує Подарунковий сертифікат на пляшку шампанського. Реалізувати вказаний сертифікат особа може 14 лютого 2018 р. до 21:00, в кафе CAFFE DEL PASSO, що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Овруцька, 18.

1.6. Після 21:00 14.02.2018 р. Подарунковий сертифікат на пляшку шампанського втрачає силу.

1.7. Вид, сорт, марка, та інші характеристики шампанського визначаються виключно організаторами розіграшу.

1.8. Обмін сертифікату на відповідний грошовий еквівалент не допускається.

1.9. Участь в розіграші можлива лише за умови чіткого дотримання всіх вимог цих Правил.
 

2. Інші умови розіграшу

2.1.У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає. Результати розіграшу є остаточними і не підлягають перегляду.

2.2. Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

2.3. Просимо прийняти до уваги, що Організатор в будь-якому випадку залишає за собою право в будь-який момент змінити вказані правила або повністю припинити розіграш, навіть якщо таке припинення відбудеться до його закінчення.