Квітковий сезон Marks & Spencer

28 березня 2018

КВІТКОВИЙ СЕЗОН

Флористичні принти у весняній колекції Marks & Spencer

 

Що приходить раніше: весна чи бажання змінюватися та зачаровувати? Команда Marks & Spencer обирає друге і колекція весна 2018 підтверджує причинно-наслідковий зв'язок. Варто лише жінці підібрати топ, блузу, сукню чи спідницю з квітковим принтом, як її серце одразу наповниться красою, теплом і романтикою.

 

Від зворушливих польових квітів, що відсилають у безтурботне дитинство до екзотичних композицій із пальм та орхідей – завдяки майстерності Marks & Spencer візерунки флори ніби розцвітають на тендітному жіночому тілі. В такі рослинні принти можна огорнутися з ніг до голови: у весняній колекції квіткові орнаменти зустрічаються як на топах і сорочках, так і на спідницях, сукнях, сарафанах і жакетах. Жінки вільні обирати - створити floral total look чи зробити модель із зображенням букетів єдиним яскравим акцентом.

 

Сукня-сорочка з принтом пальмового листя – ідеальний вибір, щоб душею залишатися на островах, а в дійсності презентувати звіт на нараді чи поспішати на презентацію метушливими вулицями міста. Ще один must have у гардеробі ділових леді – шовковиста блуза з екзотичними мотивами. В умовах суворого дрес-коду її можна надіти під класичний жакет, а ввечері залишити сольно для побачення.

 

До речі, про рандеву. Щоб у найромантичнішому з усіх сезонів було ще більше зворушливих зустрічей з коханим, команда Marks & Spencer пропонує великий вибір кокетливих суконь і топів з рослинними принтами. Приємні тканини, повітряні силуети, архітектурний крій і розкішні східні мотиви в моделях у стилі кімоно – всім цим хочеться прикрасити себе, щоб полонити серце обранця.

 

Чим ближче літо на календарі, тим більше яскравих барв у гардеробі. Слідуючи модному правилу, жінкам не встояти перед легкими сарафанами, спідницями-міді і топами без бретель. Грайливі зображення тропіків та пальмового листя наповнять радістю  кожен день і нагадають, що час планувати відпустку.

 

Квіткові букети, що представлені в колекції Marks & Spencer весна 2018 у вигляді ефектних принтів – подяка жінкам за те, що їх краса пробуджує природу. Щоб зачарувати всесвіт з особливою витонченістю і тішити себе, залишається тільки створити образ з флористичними малюнками і розквітнути!

 

Магазини Marks & Spencer в Україні:

 

             м. Київ, ТРЦ Ocean Plaza, ул. Антоновича, 176;

             м. Київ, ТРЦ SkyMall, пр-т Романа Шухевича, 2-Т;

             м. Київ, ТРЦ Dream Town, пр-т Оболонський, 1-Б;

             м. Київ, ТРЦ «Караван», вул. Лугова, 12;

             м. Київ, ТЦ Promenada center, вул. Овручська, 18;

  м. Київ, ТРЦ KOMOD, вул. Митрополита Андрія Шептицького, 4;        

  м. Дніпро, ТЦ Passage Mall, вул. Дмитра Яворницького, 50;

  м. Одеса, ТРЦ Riviera, с. Фонтанка, Південна дорога, 101а;

  м. Львів, ТРЦ King Cross Leopolis, с. Сокільники, вул. Стрийська, 30.