Конкурс дитячого малюнка

10 травня 2018


Любиш малювати? Принось свої малюнки в Променаду та отримуй подарунки!

Умови конкурсу
Якщо тобі від 3 до 10 років: 
-   з 10 по 30 травня разом з кимось із дорослих принось свій малюнок розміром А-4, А-3, А-2, А-1 або А-0 до ТЦ «Променада центр»;
-   Реєструйся разом з дорослим на інформаційній стійці як учасник конкурсу. Один учасник конкурсу може подати до трьох малюнків;
-   Малюнок (малюнки) буде розміщено на спеціально відведеній площині між вітринами брендмаркету MADEINTYT та на сайті www.promenada.com.ua наступного робочого дня до 13:00;
-   Запрошуй друзів проголосувати за твої малюнки на сайті www.promenada.com.ua або на інформаційній стійці ТЦ «Променада центр». Будь уважним: голосування припиняється 31 травня 2018 р. о 21:00;    
-   Перші три місця у вікових категоріях 3-6 років та 7-10 років  визначатимуться за більшою кількістю голосів і будуть оголошені 01.06.18 р. о 19:00.

Детальні умови та правила конкурсу дивись нижче.

 

 

 

- Вікова категорія 3-7 років: 
1 місце – Конструктор LEGO Duplo Родинний будинок. 
2 місце – Набір кінетичного піску для дитячої творчості Kinetic sand. 
3 місце – 3D пазли "Замок Гогенцоллерн".

 

- Вікова категорія 7-10 років: 
1 місце – Конструктор LEGO Creator Модульный набір Каток. 
2 місце – Набір кінетичного піску для дитячої творчості Kinetic sand. 
3 місце – 3D пазли "Замок Гогенцоллерн".

 

Партнери конкурсу:

 

Серед присутніх учасників Конкурсу дитячого малюнка в день оголошення результатів конкурсу - 1 червня о 19:00 - будуть розіграні подарунки, надані партнерами конкурсу - магазинами ТЦ "Променада центр" 

 

 

Intertop мережа магазинів для всієї родини, лідер взуттєвого ринку. В магазинах INTERTOP представлене взуття для всієї родини від провідних світових брендів, таких як: Есco, Geox, Clarks, Skechers, Timberland, Vagabond, Braska, Armani Jeans, Hugo Boss, Lacoste, Tommy Hilfiger та інших.

Подарунковий сертифікат на суму 1000 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urbansport  спецілізуєтся на мультибрендовому одязі для всієї родини. У магазинах Urbansport представлені 4 основних сезонних колекції і 6 мультисезонних. У магазинах представлений одяг всесвітньо відомих брендів, таких як Icepeak, Regatta, Maier, Zeiner, Crane, Helly Hansen, Rossignol, Vents, Alpine Crown і т.д.  Одяг в стилі кежуал представлений такими торговими марками Passaro, Old Time, Ted Baker, Freever і т.д. 

Подарунковий сертифікат на суму 250 грн.  - 5 шт.
(на придбання дитячого одягу)

 

 

 

 

Babyhit В дитячому магазині Babyhit зібрано найважливіші товари для догляду за дитиною від народження і до 7 років. Із легкістю та задоволенням ви зможете підібрати іграшки, одяг, дитяче харчування, посуд та столові прилади, товари для грудного вигодовування, дитячий транспорт, автокрісла, меблі та багато всього іншого від всесвітньовідомих брендів: Geoby, Inglesina,  Neonato, Gb, Tommee Tippee, Merries, Miracolo, Babyhit та ін. В магазині діє дисконтна програма знижок та надається офіційна гарантія.

 

Super Ferm model series - 6 шт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Animals Model - 4 шт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SETA Decor   Ви хочете виглядати стильно і неповторно на клубній вечірці, хочете зробити оригінальний подарунок або прикрасити свій будинок? Тоді «SETA DÉCOR» саме те, що Ви шукайте. Тут Вам допоможуть підібрати модний лук і додати стильний аксесуар саме до вашого вбрання. Вас здивує різноманітність авторських дизайнерських костюмів і головних уборів.

 

Свисток "Футбольний м'яч  - 20 шт.

 

 

 
Йо-Йо "Колесо"  - 10 шт.

 

 

 
Кубик Рубика   - 10 шт.

 

 

 

 

Тату Чокер, набір: кольє, браслет, кільце   - 10 шт.

 

 

 

 

Подивитися малюнки та проголосувати за учасника

 

 

 

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА

В ТЦ «ПРОМЕНАДА ЦЕНТР»

 

Правила проведення Конкурсу дитячого малюнка в ТЦ «Променада центр» розроблені з метою визначення умов, порядку, строків та місця проведення Конкурсу.

 

Застереження:

Будь ласка, щоб уникнути непорозумінь, прочитайте уважно правила Конкурсу.

 1.      ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 

1.1.Організатор і Виконавець Конкурсу

1.1.1.      Організатор і Виконавець Конкурсу дитячого малюнка в торговому центрі «Променада центр» – Товариство з обмеженою відповідальністю «Морено Консалт»

       Місцезнаходження: м.Київ, вул. Овруцька, 18, ТЦ «Променада центр»

1.1.2.      Конкурс проводиться з метою сприяння розвитку дитячої творчості, залучення широкого кола дітей до активних дій, підвищення творчого інтелектуального рівня підростаючого покоління, а також популяризації та  розповсюдження інформації про торговий центр «Променада центр», формування у споживачів інтересу до ТЦ «Променада центр» та його магазинів.

 1.2.Територія та період проведення Конкурсу

1.2.1.      Конкурс проводиться на території торгового центру «Променада центр», що розташований за адресою: м. Київ, вул. Овруцька, 18. Конкурс проводиться з «10» травня 2018 р. по «01» червня 2018 р. (далі - Період проведення Конкурсу) у відповідності з правилами Конкурсу.

 1.3. Учасники Конкурсу

1.3.1. Учасниками Конкурсу (далі - Учасники Конкурсу або Учасники) є діти, віком від 3 до 10 років, за винятком осіб, вказаних в п. 1.3.2. цих Правил.

 1.3.2. Не визнаються Учасниками Конкурсу і не мають права брати в ньому участь родичі співробітників компанії - Організатора та члени родини (діти, брати/сестри), співробітники орендарів та суборендарів компанії та їх родичі, а також особи, які не відповідають умовам або не виконують умови даних Правил.

1.3.3. У конкурсі беруть участь діти двох вікових категорій:

І категорія – діти віком 3-6 років;

ІІ категорія – діти віком 7-10 років.

 2.      ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

2.1. В Період проведення Конкурсу на Інформаційній стійці ТЦ «Променада центр» проводиться реєстрація учасників Конкурсу.

2.2. Для того, щоб прийняти участь в Конкурсі, необхідно здійснити наступні кроки:

2.2.1.      Починаючи з 10.05.2018 р. до 30.05.18 р. надати на Інформаційну стійку ТЦ «Променада центр» дитячий малюнок, виконаний у довільній графічній чи живописній техніці на аркушах паперу розміром А-3. Роботи не оформляються в рамку чи паспарту.

2.2.2.      В конкурсі можуть брати участь діти віком від 3 до 10 років. Реєстрацію дитини, як учасника конкурсу, здійснює повнолітній супроводжуючий. В конкурсі може бути зареєстровано не більше трьох малюнків однієї дитини.

2.2.3.      Заповніть усі обов'язкові поля Анкети учасника конкурсу, у тому числі номер мобільного телефону та електронну пошту.

2.2.4.      Малюнки, що відповідають вимогам Конкурсу, буде розміщено на спеціально відведеній площині між вітринами брендмаркету MADEINTYT та на сайті www.promenada.com.ua. Розміщення малюнків буде проводитись Організатором до 13:00 наступного робочого дня після реєстрації учасника.

2.2.5.      Малюнки, передані для участі в конкурсі, стають власністю Організатора і не підлягають поверненню.

2.2.6.      Реєстрація учасників конкурсу починається 10 травня 2018 р. о 10:00.

2.2.7.      Реєстрація учасників конкурсу закінчується 30 травня 2018 року о 21:00.

2.3.Участь у Конкурсі можлива лише за умови чіткого дотримання всіх вимог цих Правил.

2.4. Беручи участь в Конкурсі, Учасник підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Конкурсу і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення учасником цих Правил або відмова Учасника від належного виконання цих Правил (в т.ч. порядку та строків проведення Конкурсу, порядку реєстрації, голосування, та / або отримання подарунка тощо) вважається відмовою Учасника від участі в Конкурсі та отримання подарунку, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора будь-якої компенсації. 

2.5.Фактом участі в даному конкурсі Учасник підтверджує достовірність наданої ним інформації та свою згоду на використання Організатором Конкурсу наданої інформації з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, малюнка, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації (у т. ч. його імені, малюнка і фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунка, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Конкурсу та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України. 

 3.      ПОДАРУНКОВИЙ ФОНД КОНКУРСУ

3.1.Фонд подарунків формується на розсуд Організатора. Якісні, кількісні та інші, в тому числі технічні характеристики подарунків визначаються Організатором.

 3.2.Подарунковий фонд Конкурсу (головні подарунки) складається з наступних подарунків:

- Вікова категорія 3-7 років: 
1 місце – Конструктор LEGO Duplo Родинний будинок. 
2 місце – Набір кінетичного піску для дитячої творчості Kinetic sand. 
3 місце – 3D пазли "Замок Гогенцоллерн".

- Вікова категорія 7-10 років: 
1 місце – Конструктор LEGO Creator Модульний набір Каток. 
2 місце – Набір кінетичного піску для дитячої творчості Kinetic sand. 
3 місце – 3D пазли "Замок Гогенцоллерн".

Інші подарунки, що розігруються серед учасників конкурсу (розігруються в лототроні між всіма, присутніми на розіграші, учасниками конкурсу):

  •  Безкоштовне відвідування дитячої кімнати (60 хв) - 2 шт.
  •  Безкоштовне відвідування дитячої ігрової кімнати "ARBUZIK's HOU­SE - 2 шт.
  •  Подарунковий сертифікат 250грн. на дитячі товари в магазині Urbansport – 5 шт.

 3.3.Організатор залишає за собою право збільшити кількість подарунків Конкурсу або додатково включити в Конкурс інші подарунки, не передбачені цими Правилами.

3.4.Подарунковий фонд Конкурсу обмежений і складає зазначену в п. 3.2. кількість.

3.5.Подарунки можуть відрізнятися від тих, що зображені в анонсованих матеріалах.

3.6.Відповідальність Організатора щодо видачі подарунків обмежена виключно вищезгаданою кількістю подарунків.

3.7.Заміна подарунків Конкурсу будь-яким іншим благом не допускається.

3.8.Оподаткування осіб, які отримали подарунок, проводиться відповідно до чинного законодавства України. Організатор за свій рахунок здійснює оподаткування осіб, які отримали подарунок, відповідно до вимог чинного законодавства України.

 4.      ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ ТА ВРУЧЕННЯ ПОДАРУНКІВ

4.1. Оголошення та нагородження переможців конкурсу відбудеться 01.06.18 р. о 19:00 в ТЦ «Променада центр» за адресою м.Київ, вул. Овруцька, 18.

4.2.Визначення переможців конкурсу:  

4.2.1. Перші три місця у вікових категоріях 3-6 років та 7-10 років визначатимуться за більшою кількістю голосів на сайті www.promenada.com.ua та на інформаційній стійці ТЦ «Променада центр».

4.2.2. Одна особа може проголосувати лише за один малюнок.

4.2.3. Одна дитина може отримати не більше одного з головних подарунків, навіть у випадку, якщо всі надані нею малюнки набрали найбільшу кількість голосів.

4.2.4. Зараховуються всі голоси до 21-00 год. 31 травня 2018 р.

4.3. Застереження: у випадку, якщо співробітниками ТЦ «Променада центр» буде виявлено технічне «накручування» кількості голосів під малюнком, такий малюнок автоматично виключається з участі в конкурсі. При цьому Організатор Конкурсу не вступає в будь-які спори щодо: визнання будь-якого Учасника Переможцем Конкурсу, прав на отримання Подарунку, права власності на Подарунок. Організатор не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

4.4.Для отримання подарунку, повнолітня особа, що зареєструвалася як учасник конкурсу, пред’являє анотацію та наступні документи: паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, а також надає копії двох останніх документів.

4.5.Всі учасники конкурсу, присутні на розіграші, також мають право приймати участь у розіграші заохочувальних подарунків від магазинів Променади, що будуть розігруватись 01.06.18 р. в ТЦ «Променада центр».

4.6. Невиконання умов цих Правил, відсутність хоча б одного з наступних документів: паспорту, ідентифікаційного номеру платника податків, Анотації - позбавляє такого переможця права на отримання подарунку. Організатор не несе відповідальності, якщо Учасник не в змозі отримати подарунок за результатами Конкурсу у зв'язку з відсутністю у нього необхідних документів. У цьому випадку право на одержання подарунка переходить до наступного претендента на подарунок.

4.7.Якщо переможець Конкурсу з будь-яких причин, не залежних від Організатора, не має можливості отримати подарунок в час, зазначений в п.4.1. цих Правил, такий учасник не має права на отримання жодних додаткових заохочень, компенсацій та інших виплат від Організатора.

4.8.Процедура визначення отримувачів подарунків не є лотереєю, або іншою, заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку.

4.9.Інформація про переможців Конкурсу буде розміщена на сайті ТЦ «Променада центр» та на сторінках ТЦ «Променада центр» в соціальних мережах після завершення Конкурсу.

4.10. Результати визначення переможців Конкурсу є остаточними і оскарженню не підлягають. Організатор забезпечує об'єктивність та неупередженість визначення переможців Конкурсу.

4.11. Учасник Конкурсу може відмовитися від отримання Подарунка. У цьому випадку право на одержання Подарунка переходить до наступного претендента на Подарунок.

4.12. Право власності на подарунок переходить до учасника з моменту отримання подарунку Конкурсу відповідно до умов даних Правил. До цього моменту всі подарунки є власністю компанії - Організатора.

4.13. Організатор не несе відповідальності стосовно подальшого використання наданих подарунків Переможцями Конкурсу після їх одержання, та за неможливість Переможців Конкурсу скористатися наданим подарунком з будь-яких причин. Відповідальність за якість призу і його гарантійне обслуговування (в тому випадку, якщо воно передбачене) несе його виробник. Організатор не несе гарантійні зобов'язання щодо подарунків, отриманих в рамках цього Конкурсу та на умовах, зазначених в цих Правилах.

4.14. Отримання подарунку допускається тільки особами, які є Учасниками. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, де подарунок буде предметом угоди або засобом платежу.

 5.ПОРЯДОК І СПОСІБ ІНФОРМУВАННЯ ПРО УМОВИ КОНКУРСУ:

5.1.Інформування щодо Правил та умов Конкурсу здійснюється за допомогою анонсування Конкурсу та розміщення офіційних Правил та умов Конкурсу на сайті www.promenada.com.ua

5.2. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Конкурсу. Зміни та / або доповнення цих Правил та умов Конкурсу можливі у випадку їх затвердження Організатором та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила Конкурсу. Такі поправки набирають чинності з моменту оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами / доповненнями до цих Правил та умов.

6. АНКЕТА ТА ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ УЧАСНИКА

6.1. Заповнюючи Анкету Учасника Конкурсу, учасник подає особисту інформацію для реєстрації в базі даних «Покупці та кращі клієнти «Променада центр». Заповнення анкети Учасника є обов'язковою умовою повноправної участі у Конкурсі.

6.2. Заповнена Анкета та підпис фізичної особи засвідчують її згоду (дозвіл) на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення та використання персональних даних, які вказані у цій Анкеті, з метою персоніфікації її як Учасника Конкурсу, у т.ч. для участі у всіх акціях та заходах рекламного характеру Організатора. Підпис особи також засвідчує її обізнаність та згоду з усіма умовами та Правилами Конкурсу.

6.3. Анкета не приймається, якщо вона повністю не заповнена, не підписана, дані вписані нерозбірливо, неправильно чи не відповідають вимогам цих правил.

6.4.  Учасник Конкурсу може змінити/доповнити дані анкети шляхом надання відповідної заяви.

6.5. Організатор Конкурсу зобов'язується належним чином збирати, зберігати та обробляти дані Учасників Конкурсу, а також не поширювати і не надавати їх третім особам без згоди Учасника Конкурсу.

6.6. Учасник Конкурсу надає Організатору Конкурсу право повідомляти йому будь-яку інформацію комерційного і/чи інформаційного характеру про Конкурси, чи інші подібні акції ТЦ «Променада центр», поштою, електронною поштою, телефоном та/або SMS.

6.7. Учасник Конкурсу може в будь-який момент відмовитись отримувати інформацію за вищевказаними комунікаційними каналами, повідомивши про це Організатора Конкурсу за телефоном (044) 225-89-10.

6.8.  Дані Учасника Конкурсу, що вказані в Анкеті, є конфіденційними. Доступ до даних мають відповідальні особи Організатора Конкурсу і сам Учасник Конкурсу, а також ці дані можуть бути надані на вимогу правоохоронних та/або інших органів відповідно до чинного законодавства.

 7. ІНШІ УМОВИ КОНКУРСУ

7.1. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає. Результати Конкурсу є остаточними і не підлягають перегляду.

7.2. Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Конкурсу, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

7.3.  Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Конкурсі всі учасники Конкурсу погоджуються з цими правилами та зобов'язуються їх виконувати.

 7.4. Ці Правила, так само як і будь-які зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення Організатором на сайті www.promenada.com.ua 

7.5. Просимо прийняти до уваги, що Організатор в будь-якому випадку залишає за собою право в будь-який момент припинити Конкурс, навіть якщо таке припинення відбудеться до його закінчення. У такому випадку Переможець визначатися не буде. Інформацію про припинення Конкурсу буде публікуватися Організатором на сайті www.promenada.com.ua.