Колекція шкільної форми Marks & Spencer

27 липня 2018

Колекція шкільної форми Marks & Spencer — створена для моментів, аби діти залишалися дітьми!

 

Зовсім скоро передвересневий бум дитячого шопінгу! Marks & Spenсer знає чого очікують діти й батьки від шкільної форми. Одяг повинен виглядати охайно, бути стильним і легко піддаватися пранню після веселих пригод, на зразок катання на велосипеді й активних ігор на подвір’ї школи. Щоб зберегти час і спокій батьків учнів, дизайнери британського бренду знову використали найкращі інноваційні технології та матеріали.

 

Бігати під дощем

Раптовий дощ не зіпсує шкільну форму, адже на тканину штанів, шортів, спідниць та сарафанів нанесене спеціальне просочення, що відштовхує воду та бруд. Краплі просто стікатимуть струмочками, а речі зостануться сухими і чистими.

 

Гратися із задоволенням

Діти настільки креативні під час ігор, що не лише часто забруднюють одяг, але й можуть просто не помітити цього. На допомогу мамам створена технологія Stainaway, яка доводить, що плям із якими неможливо справитися — не існує! Сорочки, поло, брюки, спідниці та сарафани — легко прати, і вони довго залишаються чистими.

 

Залишити праску в шафі

Noniron — блискуча інновація, що економить час. Прасування в минулому, адже сорочки з колекції для школярів не мнуться і завжди охайні. Діти виглядають бездоганно, батьки — тріумфують!

 

Завжди виглядати мов щойно від кравця

Чорний, білий, сірий, червоний, синій і блакитний створюють універсальну стильну палітру шкільної форми. Усі речі колекції ідеально поєднуються в безліч різноманітних look-ів. Із технологією StayNEWTM докучлива кошлатість не зіпсує трикотажні вироби: кардигани, джемпери і светри. Тканина не буде витиратися на ліктях чи втрачати колір, і зберігатиме форму після  машинного прання.

 

Носити плісе

Спіднички і сарафани зі складками — шкільна класика. Раніше доводилося кропітко і терпляче доглядати за плісе. Marks & Spenсer звільнив мам і маленьких модниць від цієї задачі. Вироби зі складками прекрасно тримають форму після чергового прання і не потребують прасування.

 

Не возитися із ґудзиками і кнопками

Усе, що можна спростити, варто спрощувати! Marks & Spencer створив для малюків до 8 років манжети, які не потрібно розстібати, вони розроблені за особливою технологією Expandicuff™. Тож не доведеться возитися із ґудзиками і кнопками.

 

Шкільна форма Marks & Spencer — одяг, який відмінно виглядає день за днем, подобається активним дітям, та економить час і зберігає спокій батьків.