МОДА БЕЗ ПРАВИЛ!

17 вересня 2018

Чим дивніше виглядає ваше взуття - тим крутіше, особливо цієї осені.

Нова колекція «SAPATININI» 2018 року повна сміливих експериментів, поєднання різних стилів і напрямків. Якісь тренди перейдуть на рік нинішній з 2017-го, наприклад, залишиться актуальним вільний спортивний стиль, але з'явиться і ряд новинок модного жіночого взуття 2018 року.

Головним трендом сезону осінь 2018 можна назвати поєднання романтичного настрою, футуристичних ідей і вільного міського стилю. У новій колекціі “SAPATININI” 2018 році буде взуття з вишивкою, декороване камінням, пряжками, великим глітером і бахромою. Металік також залишається з нами як мінімум ще на один сезон.

При виборі нової пари взуття на сезон осінь 2018 звертайте увагу на наявність модного декору у вигляді металевої фурнітури, пряжок або тонких ремінців. Причому абсолютно неважливо будуть це вечірні туфлі, грубі черевики або класичні ботильйони.

Цього року у “SAPATININI” популярне взуття на низькому ходу або невисокому стійкому каблуці. Якщо ж все таки хочеться здаватися трішки стрункішою і вищою всупереч модним трендам 2018, ви завжди знайдете у нас і високий, але стійкий каблук.