Збираємось до школи з Променадою!

10 серпня 2019

Щоб школярикам закортіло до школи, ми приготували для них багато подарунків, котрими їм захочеться похвалитися перед однокласниками :)
Бо ж вони не просто збиралися до школи. Вони грали в гру і виграли!


Спочатку школярик з батьками обирає собі обновку: чи то зручного наплічника, чи взуття,чи гарненький-новенький одяг, а чи яскраві зошити-пенали-ручки-альбоми-фарби-олівці. Або ж все-все і ланч-бокс на додачу. 

Потім веде дорослих на інформаційну стійку і поки вони показують адміністратору Променади чек і заповнюють анкету, наш школярик витягує жовтеньку кульку, відкриває її і читає, що ж він виграв: шоколад, фломастери на водній основі,  набір кольорових ручок, пенал, чи щось інше?

А потім з нетерпінням чекає першого вересня, щоб розказати і показати однокласникам, який він везунчик.        

Поспішайте! У нас всього 300 подарунків!  

У миттєвому розіграші подарунків приймають  участь чеки всіх магазинів Променади, в котрих Ви придбали обновку для свого школярика (крім Фуршету).  Сума чеків має складати 1000 гривень. Кожна наступна 1000 гривень дає змогу виграти ще один подарунок. Акція розповсюджується на покупки з 10 серпня до 10 вересня.

Щоб школярику і його батькам було легше орієнтуватися,обираючи обновку: ми створили ось таку "шпаргалочку" з інформацією про магазини з  товарами до школи:

Детальні правила акції дивіться нижче таблички.

 

 

Шкільна форма для маленьких і підлітків:

 

Argo

центральна галерея

Fashion kids

центральна галерея

for CHILDREN

атріум, 1 поверх

Marks & Spencer

центральна галерея

 

 

 

 

Костюми для старшокласників:

 

Artistik

атріум, 0 поверх

Clan

атріум, 1 поверх

Marks & Spencer

центральна галерея

 

 

 

 

Костюми для старшокласниць:

 

Argo

центральна галерея

Ladi Like

MADEINTYT 2

Marks & Spencer

центральна галерея

O’stin

центральна галерея

Мама і Я

MADEINTYT 1

 

 

 

 

Портфелі, сумки, рюкзаки:

 

Cangurione

атріум 1 поверх

Кожаный стиль

атріум, 0 поверх

Планета іграшок 

центральна галерея

Сократ

атріум, 0 поверх

Urbansport

центральна галерея

VIP Collection

центральна галерея

 

 

 

 

Зошити, ручки, інше шкільне приладдя:

 

Планета іграшок 

центральна галерея

Сократ

атріум, 0 поверх

Фуршет

атріум, 0 поверх

 

 

 

 

Взуття для маленьких школярів:

 

for CHILDREN

атріум, 1 поверх

Topi-Top

атріум, 1 поверх

 

 

 

 

Взуття для старшокласників:

 

Chester

центральна галерея

MIDA

центральна галерея

SAPATININI

MADEINTYT 2

Shar man

центральна галерея

STIVALLI

атріум, 0 поверх

 

 

 

 

Сорочки, блузи

 

Argo

центральна галерея

Baurotti

атріум, 0 поверх

Be color

атріум, 0 поверх 

O’stin

центральна галерея

Top secret

центральна галерея

 

 

 

 

Дитячий одяг

 

Argo

центральна галерея

Fashion kids

центральна галерея

for CHILDREN

атріум, 1 поверх

Мама і Я

MADEINTYT 1

 

 

   
Спортивний одяг для старшокласників  
Arber

MADEINTYT 1

Urbansport

центральна галерея

   
 

 

Пляшечки, ланч-бокси

 

Tefal Home&Cook

центральна галерея

 

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ

«Збираємось до школи з Променадою!»

 

Правила проведення Рекламної Акції «Збираємось до школи з Променадою!» в ТЦ «Променада центр» розроблені з метою визначення умов, порядку, строків та місця проведення Рекламної Акції.

 

Застереження:

Будь ласка, щоб уникнути непорозумінь, прочитайте уважно правила Акції.

 

1.      ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1.1.Організатор і Виконавець Рекламної Акції

1.1.1.      Організатор і Виконавець Рекламної Акції «Збираємось до школи з Променадою!» в торговому центрі «Променада центр» (надалі «Рекламна Акція», «Акція»)– Товариство з обмеженою відповідальністю «МОРЕНО КОНСАЛТ»

Місцезнаходження: м.Київ, вул. Багговутівська,17-21, ТЦ «Променада Центр»

1.1.2.      Акція проводиться з метою популяризації та  розповсюдження інформації про торговий центр «Променада Центр», формування у споживачів інтересу до ТЦ «Променада Центр» та його магазинів.

 

1.2.Територія та період проведення Акції

1.2.1.      Акція проводиться на території торгового центру «Променада Центр», що розташований за адресою: м. Київ, вул. Багговутівська,17-21. Територією проведення акції вважаються всі магазини, торгового центру «Променада Центр», в котрих було придбано покупку для школяра/школярки, окрім магазину «Фуршет».

1.2.2.      Акція проводиться з «10» серпня 2019 р. (з 10:00 за київським часом) до закінчення подарунків, (далі - Період проведення Акції) у відповідності з правилами Акції.

 

1.3. Учасники Акції

1.3.1. Учасниками Акції (далі - Учасники Акції або Учасники) є фізичні особи, які постійно проживають на території України, зареєстровані за місцем проживання на території України та досягли 18 років, за винятком осіб, вказаних в п. 1.3.2. цих Правил.

 1.3.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь: неповнолітні особи, співробітники ТЦ «Променада Центр», власники та співробітники компаній, залучених до організації акції, компаній-орендарів ТЦ «Променада Центр» та члени їх сімей, а також особи, які не відповідають умовам або не виконують умови даних Правил

 

 2.      ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. В Період проведення Акції на Інформаційній стійці ТЦ «Променада Центр» проводиться реєстрація учасників акції та безпрограшний розіграш подарунків (надалі «Розіграш»).

2.2.Для того, щоб прийняти участь в акції, необхідно здійснити наступні кроки:

2.2.1.      Здійсніть одну або декілька покупок для школяра/школярки в магазинах ТЦ «Променада центр»,  на загальну суму 1 000,00 грн. і більше в період з 10 серпня до 31 серпня  2019 р., або до закінчення подарунків. Чеки до 1 000,00 грн. підсумовуються протягом дії акції. Один чек більш як на 1 000,00 грн. дає право на один подарунок. Одна особа може бути зареєстрована для участі в акції не обмежену кількість разів. Чеки з магазину «Фуршет» не приймають участь в акції. 

2.2.2.      Зареєструйтеся як учасник акції на Інформаційній стійці ТЦ «Променада центр». Для цього необхідно на Інформаційній стійці пред'явити оригінал(и) чеку(ів), що підтверджує(ють) покупку на суму 1 000,00 грн. в період з 10 серпня 2019 р., на якому співробітники ТЦ ставлять відмітку про участь в акції. Копії чеків до участі в акції не приймаються.

2.2.3.      Заповніть усі обов'язкові поля форми реєстрації анкети, у тому числі номер мобільного телефону та електронну пошту.

2.3. Після заповнення анкети витягніть із вази жовту кульку, відкрийте її, витягніть з неї листівку, прочитайте інформацію про свій виграш, покажіть її адміністратору і отримайте вказаний в листівці подарунок. 

2.4.Участь у Акції можлива лише за умови чіткого дотримання всіх вимог цих Правил.

2.5.Беручи участь в Акції, Учасник підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення учасником цих Правил або відмова Учасника від належного виконання цих Правил (в т.ч. механіки, порядку та строків проведення Розіграшу та/або отримання призу, тощо) вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання подарунку, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора будь-якої компенсації.

2.6.Фактом участі в цій акції Учасник підтверджує достовірність наданої ним інформації та свою згоду на використання наданої інформації Організатором Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації (у т. ч. його імені і фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунка, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України. 

 

 3.      ПОДАРУНКОВИЙ ФОНД АКЦІЇ

3.1.Фонд подарунків формується на розсуд Організатора. Якісні, кількісні та інші, в тому числі технічні характеристики подарунків визначаються Організатором.

3.2.Подарунковий фонд Акції складається з таких подарунків:

        Набір кулькових ручок Economix STANDARD, 6 кольорів - 50 штук
        Фломастери, ZiBi на водній основі, 12 кольорів - 50 штук
        Олівці кольорові "Toys", 12 шт. - 50 штук
        Пенал пластиковий на застібці, Микита Кожум’яка, А6 (пенал для ручок і олівців) - 50 штук
        Папка-пенал Turbo Равлик, В5 (папка для зошитів, вона у розкладеному вигляді, довга така) - 50 штук
        Шоколад - 50 штук

3.3.Подарунковий фонд Акції обмежений і складає зазначену в п. 3.2. кількість.

3.4.Організатор залишає за собою право збільшити кількість подарунків Акції або додатково включити в Акцію інші призи, не передбачені цими Правилами.

3.5.Подарунки можуть відрізнятися від тих, що зображені в анонсованих матеріалах.

3.6.Відповідальність Організатора щодо видачі подарунків обмежена виключно вищезгаданим кількістю подарунків.

3.7.Заміна подарунків Розіграшу будь-яким іншим благом не допускається.

3.8.Оподаткування осіб, які отримали подарунок, проводиться відповідно до чинного законодавства України. Організатор за свій рахунок здійснює оподаткування осіб, які отримали подарунок, відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

4.      ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ ТА ВРУЧЕННЯ ПОДАРУНКІВ

 

4.1. Процедура визначення отримувачів подарунків не є лотереєю, або іншою, заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку.

4.8.Результати визначення переможців Акції є остаточними і оскарженню не підлягають. Організатор забезпечує об'єктивність та неупередженість визначення переможців Акції.

4.9.Учасник Акції може відмовитися від отримання Подарунка. У цьому випадку право на одержання Подарунка переходить до наступного претендента на Подарунок.

4.10. Вручення подарунків в рамках проведення Акції здійснюється лише в приміщенні ТЦ «Променада центр» за адресою: м.Київ, вул. Багговутівська,17-21 і лише в терміни проведення акції: з 10 серпня і до 10 вересня 2019 р.

4.11. Організатор Акції не вступає в будь-які спори щодо: визнання будь-якого Учасника Переможцем Акції, прав на отримання Подарунку, права власності на Подарунок. Організатор не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

4.12. Право власності на подарунок переходить до учасника з моменту отримання подарунку Акції відповідно до умов даних Правил. До цього моменту всі подарунки є власністю компанії - Організатора.

4.13. Організатор не несе відповідальності стосовно подальшого використання наданих подарунків Переможцями Акції після їх одержання, та за неможливість Переможців Акції та/або скористатися наданим подарунком з будь-яких причин. Відповідальність за якість подарунка і його гарантійне обслуговування (в тому випадку якщо воно передбачене) несе його виробник. Організатор не несе гарантійні зобов'язання щодо подарунків, отриманих в рамках цієї Акції та на умовах, зазначених в цих Правилах.

4.14.             Отримання подарунку допускається тільки особами, які є Учасниками. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, де подарунок буде предметом угоди або засобом платежу.

 

5. ПОРЯДОК І СПОСІБ ІНФОРМУВАННЯ ПРО УМОВИ АКЦІЇ:

 

 

5.1.            Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення офіційних Правил та умов Акції на сайті www.promenada.com.ua, на сторінках ТЦ «Променада центр» в соціальних мережах, та на рекламних носіях, визначених Організатором (в т.ч. метро, ліфти, розміщення реклами на радіо і т.д.).

5.2.            Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміни та / або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила Акції. Такі поправки набирають чинності з моменту оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами / доповненнями до цих Правил та умов.

 

6. АНКЕТА ТА ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ УЧАСНИКА

 

6.1. Заповнюючи Анкету Учасника Акції, покупець подає особисту інформацію для реєстрації в базі даних «Покупці та кращі клієнти «Променада центр». Заповнення анкети Учасника є обов'язковою умовою повноправної участі у Акції.

6.3. Заповнена Анкета та підпис фізичної особи засвідчують її згоду (дозвіл) на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення та використання персональних даних, які вказані у цій Анкеті, з метою персоніфікації її як Учасника Розіграшу, у т.ч. для участі у всіх акціях та заходах рекламного характеру Організатора. Підпис особи також засвідчує її обізнаність та згоду з усіма умовами та Правилами Акції.

6.4. Анкета не приймається, якщо вона повністю не заповнена, не підписана, дані вписані нерозбірливо, неправильно чи не відповідають вимогам.

6.5.  Учасник Акції може змінити/доповнити дані анкети шляхом надання відповідної заяви.

6.6. Організатор Акції зобов'язується належним чином збирати, зберігати та обробляти дані Учасників Акції, а також не поширювати і не надавати їх третім особам без згоди Учасника Акції.

6.7. Учасник Акції надає Організатору Акції право повідомляти йому будь-яку інформацію комерційного і/чи інформаційного характеру про Акції, чи інші подібні акції ТЦ «Променада центр», поштою, електронною поштою, телефоном та/або SMS.

6.8. Учасник Акції може в будь-який момент відмовитись отримувати інформацію за вищевказаними комунікаційними каналами, повідомивши про це Організатора Акції за телефоном (044) 225 89 10.

6.9.  Дані Учасника Акції, що вказані в Анкеті, є конфіденційними. Доступ до даних мають відповідальні особи Організатора Акції і сам Учасник Акції, а також ці дані можуть бути надані на вимогу правоохоронних та/або інших органів відповідно до чинного законодавства.

 

7. ІНШІ УМОВИ АКЦІЇ

 

7.1. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає. Результати Розіграшу є остаточними і не підлягають перегляду.

7.2. Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Розіграшу, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

7.3.  Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Акції всі учасники Акції погоджуються з цими правилами та зобов'язуються їх виконувати.

7.4. Ці Правила, так само як і будь-які зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення Організатором на Інтернет-сайті www.promenada.com.ua 

7.5. Просимо прийняти до уваги, що Організатор в будь-якому випадку залишає за собою право в будь-який момент припинити Розіграш, навіть якщо таке припинення відбудеться до його закінчення. Інформація про припинення Розіграшу буде публікуватися Організатором на Інтернет-сайті  www.promenada.com.ua