MARC AUREL ТЕНДЕНЦІЇ ОСІНЬ/ЗИМА 2019/20

20 вересня 2019

MARC AUREL

ТЕНДЕНЦІЇ ОСІНЬ/ЗИМА 2019/20

 

 

КОЛІР КОЛІР КОЛІР / COLOUR COLOUR COLOUR

Літній тренд "Colour Colour Colour" переходить в наступний осінньо-зимовий сезон. Червоний / Red, відтінки рожевого / Pink-shades, помаранчевий / Orange, колір кориці / Cinnamon, тілесний / Nude і королівський синій (волошка) / Royal - лідируючі кольору, які будуть присутні у всьому одязі і додатково в деталях аксесуарів.

 

СУПЕР ПРИРОДНІСТЬ / SUPER NATURALNESS

Група відтінків коричневого / brown-shades продовжить своє відродження. Колір кориці / Cinnamon - це знаковий колір для модних клієнтів. Шоколадний / Chocolate - це колір затишку. Бежевий / Beige і пісочний / Sand кольори підкреслюють природну природність.

 

МЕТАЛІК / METALLIC

Матеріали з ефектом металіка зберігають свою сучасність. Важливими елементами додатково стають металеві ґудзики з тисненими емблемами і металеві аксесуари, що підкреслюють цю тенденцію.

 

ОНОВЛЕННЯ КЛАСИКИ / CLASSIC REFRESH

На сцені знову з'являється класика: костюм, пальто-тренч (Trench), куртка-парка (Parka), біла блуза, клітина, блейзер (Blazer) і байкерська куртка. Класика оновлюється новими силуетами - наприклад, сверхоб'емними (Oversized), подовженими (Sportswear), авангардними (Avantgarde), повсякденними (Casualwear).

ШЕЛЕСТ (шурхіт) / FROUFROU (надмірно прикрашений, обвішаний витребеньками і т.п.)

Froufrou (французький) - асоціюється з шурхотом / шелестом елегантної жіночої білизни. Для цього тренда MARC AUREL використовує легкі матеріали, а в моделях-безліч оборок. Цей тренд важливий для суконь і блуз.

 

РОК-Н-РОЛЛ / ROCK `N` ROLL

Важливі елементи цього тренда - шкіряні куртки.

 

ГУЧЧІ-МАНІЯ / GUCCI-MANIA

Еклектика (змішання різнорідних стилів) - ось спеціальний термін цього довговічного тренда: візуально незвичайні / дивні речі складаються в нову гармонію. Особливі деталі цього сезону: тесьма / стрічки зі словами, контрастні різнокольорові нерівні канти, значки-ордени, перламутрові ґудзики і смугаста тасьма / стрічки.

 

ДЕНІМ ТА ШАНЕЛЬ (CHANEL)

Синій джинсовий колір деніму нанесено на благородну тканину в стилі Шанель (Chanel). Круті, схожі на джинси, брюки, оборки, смужки, графічна хвилеподібна структура і червоний «горошок» створюють свіжий і стильний вигляд / цибулю.

 

МАЛЮНКИ (ПРИНТИ) ШКУР ЗВІРІВ / ANIMAL PRINTS

Це сезон звіриного принта: на сцену виходять змії, леопарди, тигри і зебри !!!

 

ПРИНТИ ШАЛЕЙ / SCARF PRINTS

У фокусі - класичні принти шалей, натхненні Ермес (Hermès). Принти покривають всю тканину, а іноді використовуються в заплаточній техніці (patchwork) на смугастої тканини блуз.

 

ШЕСТИДЕСЯТІ-СІМДЕСЯТІ / SIXTIES-SEVENTIES

Колір кориці (Cinnamon) і вельвет (corduroy) представляють той період в моді. Розкльошені брюки і невеликий графічний принт інтерпретовані в актуальні сучасні луки. Штани із завищеною лінією талії - важливий елемент цього тренда.

 

ШТУЧНЕ ХУТРО / FAKE FUR

Це довговічний тренд. Але його наявність в зимовій колекції є особливо важливою. Грань між вовняним пальто і пальто зі штучного хутра розмита.

 

АРМІЙСЬКИЙ / MILITARY

Оливково-чорна (Olive / Black) тема в колекції №2 створена для цього тренда. Елементи уніформи, деталей парки (Parka) і польової куртки (Field-Jacket) зібрані в нову досить вишукану історію. Камуфляж - той принт, який так підходить до цієї теми.

 

КЛІТИНКА АТАКУЄ / CHECK ATTACK

Клітинка чудово продається. І наступний сезон - це розпал нового клітчастого принта: особливо червоної клітини Тартан (Tartan) - велика шотландська клітинка - і оранжево-корична клітинка-рамка на темно-синьому тлі.

 

 

ВОВНЯНЕ ПАЛЬТО / WOOL COAT

Очевидно, вовняне пальто повертається. Крій може бути прямим і закриваючим коліно або укороченим пальто-блейзером. Двостороннє пальто (з двостороннім виробленням) підходить для ранніх поставок. Є пальто з тканини в градуйовану - різного розміру (Graded) клітину і з класичної тканини в дрібну клітинку.