Дитяча ігрова кімната"ARBUZIK's HOUSE"

Знайти на карті 2-й поверх Атріума

10:00 - 20:45

(063) 609 51 09

(093) 181 09 87

arbuzik.com.ua

Новий учбовий рік розпочався і ми вирішили зробити приємний подарунок дітям та їх батькам. Арт-студія " Арбузік" відкрила нову дитячу ігрову кімнату "ARBUZIK's HOU­SE" у ТЦ  Променада центр (атріум).

На вас очікують неймовірні пригоди та перегони дитячих іграшкових автівок популярної торгової марки "Hot Wheels". Навіть татусі будуть у захваті від таких тачок та їхніх трюків!

Дитячий супермаркет, лікарня, кухні, дім Барбі та її сім'ї - все це оцінять не тільки дівчатка та хлопчики, а також їхні матусі!


Наші двері відчинені для всіх дівчат та хлопчиків, братиків та сестричок, друзів, батьків, родичів! Всіх, хто любить весело та з захопленням проводити час!


У нашій дитячій кімнаті Ви зможете відсвяткувати день народження Вашої дитини з аніматорами-казковими персонажами, замовити будь-яку шоу програму, представлену на нашому сайті arbuzik.com.ua, влаштувати дитячу дискотеку та солодкий стіл за власним смаком.

Шоу мильних бульбашок, захоплююче наукове шоу, циркова програма, фокуси, шоу дресированих тварин, шоу дресированих кішок, ебру-малювання на воді, майстер-клас малювання піском... Все це та багато іншого ми зможемо запропонувати Вам на святкування дня народження Вашої дитини!


 

Ми знаємо як найкраще організувати дитяче свято та дитячий день народження!

"ARBUZIK's HOU­SE" чекає на Вас!