Одяг змішаного типу

CIPO&BAXX

CIPO&BAXX - одяг для тих, хто отримує задоволення від моди та поглядів оточуючих!

 

Заснований у 1992 році як невеличка компанія, що виробляє лімітовану кількість джинсового одягу та аксесуарів, бренд CIPO&BAXX швидко почав досягати успіху і з того часу активно працює над тим, щоб зробити світ яскравішим, зухвалішим, моднішим!

 

Магазини CIPO&BAXX розташовані в Америці, Австралії, Італії, Німеччині, Польщі, Литві, Болгарії та в багатьох інших країнах Європи та світу. Бренд відомий завдяки своєму оригінальному та унікальному дизайну, що відповідає останнім модним тенденціям та європейській якості продукції.

 

Сьогодні CIPO&BAXX це сміливий та унікальний дизайн, що привертає увагу людей; це сотні тисяч прихильників по всьому світу, тих, хто любить бути в центрі уваги, активних та зухвалих; це увага до деталей та якість продукції; це численні магазини в усіх куточках Європи, Америки та Австралії.

 

Одяг марки CIPO&BAXX носять не залежно від віку молоді серцем люди, які люблять яскравий стиль та яскраве життя. Бренд представлений жіночою та чоловічою колекціями: джинси, футболки, сорочки, світшоти, куртки,  аксесуари та багато іншого яскравого та якісного одягу ви знайдете в першому в Україні магазині CIPO&BAXX, що знаходиться у ТЦ Promenada.

 

Колекція Cipo & Baxx спрямована на чоловіків і жінок впевнених в собі, що прагнуть підкреслити індивідуальність і унікальність своєї особистості, не бояться яскравих кольорів та неординарних рішень,  для тих, хто хоче виділятися з натовпу.

 

Покажи свій характер! Вислови себе з Cipo & Baxx.

 

Сайт:www.cipoandbaxx.com.ua

Fb: Cipo&BaxxUA

Instagram: cipoandbaxx_ukr

Tik Tok: cipoandbaxx.com.ua

По всем вопросам 067 742 33 46

Группа Viber 067 742 33 46