Одяг змішаного типу

GARCIA JEANS

Бренд GARCIA був створений у 1977 році сімейством Мауріціо та Ізабелла Гарсія. Все почалося з невеликої фабрики по виробництву джинсів в самому серці Італії, в містечку Урбанія. Починаючи з 1990 року, джинси GARCIA почали продаватись за межами Італії і за останні 20 років стали повноцінним европейським брендом GARCIA JEANS.

На протязі останніх семи років GARCIA JEANS утримують лідерські позиції по темпам розвитку та поширення дистрибуції в Европі. Фірмові магазини відкриті в Голландії, Бельгії, Франції, Іспанії, Німеччині, Австрії, Чехії, Польщі, Болгарії, Україні, Росії тощо. З 2009 року товар під маркою GARCIA JEANS почав продаватись в Канаді, Англії, Тайвані та Сингапурі.

Бренд GARCIA - це можливість нестандартно і креативно представляти себе кожен день світу. Слоган бренду - PRODUCT WITH CHARACTER (ОДЯГ З ХАРАКТЕРОМ). Якими Ви бажаєте бути сьогодні: веселим, галасливим, агресивним? Будьте впевнені - GARCIA допоможе Вам!

В активі бренду: жіноча, чоловіча та підліткові коллекції. GARCIA пропонує 12 повноцінних коллекцій на рік, даючи можливість своїм прихильникам придбати речі по сезону. 
У магазині GARCIA Ви зможете не просто підібрати джинси, Ви зможете підібрати СТИЛЬ, який відповідає Вашому характеру!

FB: https://www.facebook.com/Garcia.Jeans.Ukraine/i