Косметика та парфюмерія

KIKO Milano/GENOSYS

Знайти на карті Центральна Галерея

10:00 - 21:00

(050) 212-11-07

(097) 531-00-31

Art Studio KIKO - є унікальною концепцією, яка поєднує в собі перший і єдиний в Україні корнер професійної італійської косметики KIKO MILANO, бренду, що «підірвав» Європу і Америку  і, студію краси, де команда справжніх професіоналів, майстерно поєднують якість і творче начало - одвічні італійські риси - зі світовими ідеями краси і їх рішенням.

Магазин KIKO MILANO подарує Вам не лише радість від покупок, але і справжнє задоволення і гарний настрій! А Студія професійного макіяжу, зачісок і дизайну брів створить Ваш неповторний образ і підбере ефективну систему догляду за шкірою та волоссям відповідно до Ваших особливостей.

Всесвіт KIKO - це сцена, де знаходять своє втілення нові образи і сміливі ідеї!

Висока якість і безпека у поєднанні з творчим підходом, бездоганним смаком і увагою до кожного клієнта  - цим можна охарактеризувати Art Studio KIKO.

 

GENOSYS

Південнокорейська компанія Genosys спеціалізується на розробці і виробництві препаратів професійної косметики, які здатні запобігати старіння шкіри, забезпечувати її омолодження і вирішувати проблеми шкіри: пігментація різного генезу, лікування алопеції (випадання волосся), шрамів, розтяжок, рубців від постакне, корекції недоліків шкіри в області очей. Препарати компанії розроблені кращими фахівцями в галузі медицини, біохімії, генетики та техніки. Вони мають міжнародні сертифікати якості GMP і FDA, мають високу якість і ефективністю, засновані на результатах наукових досліджень і клінічних експериментів, відповідають високим вимогам професіоналів і споживачів.

 

Instagram: artstudiokiev