Ювелірні вироби

Срібна країна

«Срібна країна» – ювелірний бренд, що динамічно розвивається, мережа спеціалізованих магазинів срібла.

Магазини «Срібна країна» – це широкий асортимент прикрас зі срібла від класичних до ексклюзивних моделей: каблучки і сережки, ланцюжки та браслети, підвіски, годинники і брошки. Вашій увазі представлені також вироби з позолотою і золотими вставками, срібні обереги, прикраси з етнічним орнаментом і релігійної тематики. Прикраси, інкрустовані дорогоцінним, напівдорогоцінним камінням і перлами, приємно здивують своєю різноманітністю. Чоловічий асортимент приверне увагу стильних молодих людей. Колекції прикрас постійно оновлюються, представляючи модні ювелірні новинки в сріблі.

На вас чекають акції і знижки на прикраси, а також дисконтна програма для постійних клієнтів. З усіма актуальними акціями ювелірної мережі «Срібна країна» можна ознайомитись в інтернет-магазині в розділі Акції. А якщо ви переживаєте, що можете не вгадати з подарунком, подарунковий сертифікат – справжня знахідка, яка допоможе з вибором!

Ювелірний магазин «Срібна країна» буде радий запропонувати вам великий вибір виробів, сервісне обслуговування і доступні ціни від ювелірних брендів кращих українських і зарубіжних виробників.

Якщо ви не знайдете в магазині потрібну прикрасу, запрошуємо вас відвідати наш інтернет-магазин sribnakraina.com, в якому представлений весь асортимент виробів мережі «Срібна країна». Тут ви можете замовити прикраси з безкоштовною доставкою.

Створіть свій неповторний образ і збережіть щасливі моменти в ювелірній прикрасі!