LEGO, ляльки Our Generation, "Щенячий патруль" в Planettoys

18 червня 2020

Іграшки LEGO - вічна класика. Подумати тільки, продаж конструкторів LEGO почався 83 роки тому! Тоді конструктор LEGO починався з кількох дерев'яних кубиків. А в 2013 році була створена модель справжнього автомобіля, що складається з 500 тисяч деталей LEGO. По всьому світу з конструктором граються мільйони людей. А все чому? Іграшка дуже цікава і дає величезний простір для фантазії. В Planettoys на вас чекає великий вибір LEGO.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Незвичайне покоління ляльок Our Generation.  Милих, реалістичних лялечок, дуже схожих на маленьких дівчаток, випускає канадська компанія Battat. Перші 46-сантиметрові моделі з'явилися на північноамериканському ринку 19 років тому і відразу завоювали дитячі серця. Як можна не закохатися в їх широко розкриті очі, довгі вії й рожеві щічки? У кожної чарівної крихітки своє ім'я, характерна зовнішність і наряд. Під цією ж торговою маркою випускаються мініатюрні аксесуари, стильні набори одягу Our Generation, транспорт і тварини, які відкривають нові можливості для гри. Чарівні лялельки чекають на вас в Planettoys.

 

 

 

 

 

 

Серія «Щенячий патруль» - іграшки, створені за мотивами мультфільму. Вона включає безліч пластмасових і плюшевих фігурок собачок, різні  пристосування, інструменти, транспортні засоби, наклейки і брелоки. Рекомендована дівчаткам і хлопчикам віком від трьох років. Завітайте в Planettoys, щоб роздивитися їх ближче і обрати своїх улюбленців.

 

 

 

 

Підписатись на ємейл-розсилку