Колекція деніму Marks & Spencer осінь-зима 2020-2021

9 вересня 2020

Marks & SpencerMarks & Spencer зустрічає осінь новою кампанією, присвяченою улюбленому деніму Британії, його знаковим фасонам та універсальним поєднанням, що легко знаходять відображення у щоденному сезонному гардеробі.

 

Спираючись на багаторічний досвід розробки дизайну та інноваційні технології, M&S із сезону в сезон закріплює позицію деніму як основу стилю casual. Окрім класичних силуетів, колекція охоплює трендові фасони джинсів, джинсові куртки та сорочки у декількох кольорових рішеннях, які вдало поєднуються у повсякденні образи для будь-якої нагоди.

 

Колекція деніму Marks & Spencer виготовлена із 100% екологічної бавовни, що забезпечує комфорт та легкість протягом усього дня. Впроваджені у виробництво стандарти організації Better Cotton Initiative дозволяють раціонально розподіляти водні ресурси та зменшувати використання хімікатів. Діяльність ВСІ також спрямована на підтримку тисячів фермерів по всьому світу. M&S застосовує сучасні технології, які мінімізують витрати води при виготовленні деніму, до того ж, бренд прагне покращувати цей показник щороку.

 

Культові жіночі моделі джинсів, Ivy Skinny Leg та The Sienna Straight Leg, представлені у світлих і темних відтінках індиго, вдало підкреслюють фігуру, мають досконалу посадку та вкотре доводять свою актуальність та універальність. Серед чоловічої колекції деніму Marks & Spencer, вирізняється надсучасна модель Slim Fit 360 Flex, що завдяки інноваціям Flexifit ™ і 360 ° Stretch забезпечує додаткову еластичніть матеріалу та повну свободу рухів.

 

Нова колекція деніму M&S стане якісною основою багатошарових образів та зробить перехід до осіннього сезону легким та приємним.

 

 

 

 Підписатись на ємейл-розсилку