GARCIA пропонує джинси, що захищають від опромінювання!

9 вересня 2020

Тільки для клієнтів ТЦ Променада Центр - знижка 20% на джинси з унікальною технологією!Бренд GARCIA і компанія RADYGO випустили нову колекцію джинсового одягу, що забезпечує захист від опромінювання.

 

Тільки для клієнтів ТЦ Променада Центр - знижка 20% на джинси з унікальною технологією!

 

Технологія «Smart Pocket» дозволяє запобігти негативному впливу смартфонів.

 

Ми живемо у світі де таке поняття, як «смарт» грає важливу роль: ми користуємося смартфонами, носимо смарт-годинники та їздимо на автоматичних смарт-автомобілях. Однак, ми не завжди усвідомлюємо потенційну загрозу всього того,
що має приставку «смарт». Наприклад, опромінення смартфонів збільшує ризик імпотенції або розвитку злоякісних пухлин. Саме з цієї причини бренд GARCIA і компанія RADYGO, яка прагне зробити світ «радіаційно-безпечним», випустили
колекцію джинсового смарт-одягу GARCIA x RADYGO. Завдяки використанню у цій колекції технології «RADYGO Smart Pocket®», ви можете захистити себе від шкідливого випромінювання смартфонів без втрати покриття. Це смарт-рішення дозволяє захистити усю сім'ю від впливу випромінювання.
Більше інформації тут (https://wearegarcia.com.ua/dzhynsovyy-odyahu-zakhyst-vid-oprominennya/)

 

Унікальне поєднання естетики і практичності

Високоякісні джинси GARCIA x RADYGO здатні не тільки убезпечити вас і всю вашу сім'ю від шкідливого хвильового впливу, але і додати вашому образу неповторну, естетичну родзинку.

Брендові джинсові речі від перевіреної торгової марки - це дійсно красиві, класичні моделі, які відмінно показують себе як в літній час, так і в міжсезоння.

Зверніть увагу на те, що стильні джинси GARCIA x RADYGO - далеко не єдиний продукт, в якому задіяна технологія «RADYGO Smart Pocket®». У нашому магазині ви можете замовити в режимі онлайн як куртки, так і повноцінні джинсові костюми.

У нашому асортименті представлені моделі джинсового одягу будь-яких розмірів як для жінок, так і для чоловіків. Ці екземпляри створені спеціально для активних, впевнених людей з високим почуттям стилю і любов'ю до зручного, практичного одягу.

Стильні жіночі джинси GARCIA x RADYGO є унікальними дизайнерськими розробками компанії і приємно здивують своїх власниць не тільки зовнішнім виглядом, але і увагою фахівців до дрібниць, завдяки якому носка такого одягу по-справжньому зручна.

Універсальні чоловічі джинси GARCIA x RADYGO також порадують своїми функціональністю і комфортом. У нашому інтернет магазині представлені моделі які відмінно справляються зі створенням виразного образу як в літню, так і в прохолодну погоду. Цей джинсовий одяг здатний запобігти негативному впливу смарт-девайсів на ваш організм.

 

 

 Підписатись на ємейл-розсилку