Нова колекція Marks & Spencer Осінь 2020

24 вересня 2020

Нова колекція Marks & Spencer Осінь 2020Цієї осені Marks & Spencer пропонує особливу колекцію стильних та продуманих базових образів у теплій кольоровій палітрі, які варті того, аби стати Вашими фаворитами. Від суконь міді та спідниць із грайливими принтами, до затишного верхнього одягу, джемперів та деніму, виготовленого із органічних матеріалів, – нова колекція M&S відображає стиль сучасних жінок.

 

Невимушені стилістичні рішення посилено графічними принтами, м’якою клітинкою та яскравими квітковими візерунками, а також органічно доповнено вишуканими деталями, ідеальним кроєм та різномаїттям текстур.

 

Ключову позицію в колекції Marks & Spencer займають матеріали: вовна, денім, шкіра, вельвет, шовк та оксамит, які по-справжньому збагачують осінній гардероб. Переважаючий розслаблений силует вдало обігрується у багатошарових образах, більш сучасному утилітарному стилі, а також у завжди актуальному верхньому одязі, як от куртках-авіаторах, пуховиках та пальтах на запах.

 

Теплі сезонні кольори: землистий коричневий, пряний тон охри та теракоти гармонійно  контрастують із відтінками темно-синіх ягід, волошок та шляхетним сірим тоном.

 

Досконалим фасоном цієї осені є сукні-сорочки довжини міді. На особливу увагу заслуговують моделі із принтами у стилі 70-тих та фірмовим квітковим візерунком, адже вони складають ідеальну основу для багатошарових образів із улюбленим кардиганом, блейзером або фактурним пальтом. Актуальний сезонний трикотаж розслабленого фасону подарує затишок і комфорт, а також перетворить будь-який образ на більш стильний, завдяки об’ємній в’язці та модному прийому “colour block”.

 

Нова колекція Marks & Spencer доповнена якісним денімом, що вирізняється розмаїттям стилів, широкою розмірною сіткою та моделями з ідеальною посадкою. Увесь денім виготовлений зі 100% органічної бавовни за стандартами організації BCI (Better Cotton Initiate), діяльність якої направлена на підтримку тисячів фермерів по всьому світу, зменшення впливу виробництва на навколишнє середовище та раціональне використання водних ресурсів.

 

Осіння колекція M&S є втіленням універсального та водночас вишуканого стилю, що проявляється в лаконічних силуетах, і повністю відповідає вимогам сезонного гардероба. 

 

 

Подарунок кожному підписнику!

 

Довідник: "Знаки на етикетці? Читаємо їх легко!"

 

Щоб отримати довідник достатньо підписатися на нашу розсилку і одразу відкриється посилання на файл, котрий можна скачати.

Ми теж не любимо спаму. Тому лише один раз на тиждень надсилатимемо Вам  інформацію про акції та нові колекції наших магазинів.

 

Щоб підписатися і отримати подарунок,  натисніть  тут >>>

 

Підписатись на ємейл-розсилку

 

Як доїхати