TREND ALERT: Ніжні кольори!

17 березня 2021

Нова колекція GARCIA присвячена мінімалізму і приємним природним кольорам. Нова колекція GARCIA присвячена мінімалізму і приємним природним кольорам. 

 

Відбулися великі зміни у джинсовій лінійці бренду.

 

Починаючи з 2021 року, 100% джинси та джинсовий одяг  GARCIA виготовляється з екораціональної бавовни. Більш екораціональна бавовна означає, що вона або органічна, або перероблена, або проходить через організацію BCI (Better Cotton Initiative).

 

Бренд GARCIA — учасник Better Cotton Initiative (BCI), яка є найбільшою в світі ініціативою, що має на меті досягнення більш екораціонального виробництва бавовни. 

 

BCI підтримує виробників для досягнення більш екораціонального виробництва з вищим урожаєм. Організація підготувала більш ніж два мільйони виробників бавовни, щоб вони використовували менше води й пестицидів. Підготовка також включає соціальні аспекти, такі як відповідні робочі умови.

 

Бренд GARCIA не стоїть на місці і постійно розвивається. Спочатку бренд запустив лінійку деніму, яка захищає від випромінювання від смартфонів, зараз це екораціональна бавовна.

 

Пишаємось нашою новою колекцією, і радимо вам зазирнути до нас і познайомитись із новинками.

 

 

Підписатись на ємейл-розсилку