Жіночий одяг

BIRELIN

BIRÉLIN - французький бренд жіночого ділового одягу. Стиль BIRÉLIN органічно поєднує в собі привабливість, силу і впевненість. Сміливі поєднання сучасних і класичних матеріалів і форм гарантують неповторність образу. Плаття в формі двобортного жакета, чоловічі штани з пом'якшеними формами і декоративними елементами, ретро модерн - це мала частина оригінальних рішень, доступних в колекціях BIRÉLIN.

Відмітна особливість моделей BIRÉLIN - повна взаємозамінність і безмежні можливості комбінацій елементів.

Історія бренду BIRÉLIN почалася зі створення маленького сімейного бізнесу в першій половині XX століття. Халіл Бірел заснував виробництво жіночого одягу, який протягом 12 років тісно співпрацювало з французькими брендами одягу. Пізніше його онук розширив колаборації з європейськими брендами за межами Франції.

Згодом компанія розрослася, і до 2013 року четверте покоління родини Бірел заснувало власний міжнародний бренд одягу BIRÉLIN, який ми з гордістю представляємо в Україні.

Створенням колекцій BIRÉLIN керує талановитий дизайнер зі світовим ім'ям - Джані Стракваданьо (Gianni Stracquadanio). Він займав пост креативного директора брендів BGN і BESSINI. Відмінною особливістю робіт Джані є об'єднання тенденції високої моди з практичністю і функціональністю ділового стилю.

Жінка BIRÉLIN - впевнена в собі, сильна і жіночна. Вона активна і успішна. Вона вибирає комфортний, і в той же час стильний і елегантний одяг. Вона комбінує і поєднує різні образи і ролі. Дотримуючись дрес-коду, вона завжди залишається привабливою.

www.birelin.com.ua

www.instagram.com/birelin.ukraine

www.facebook.com/birelin.ukraine

 

Як доїхати Орендарям