Жіночий одяг

Галерея льону

Одяг від виробника Галерея льону відповідає всім сучасним стандартам якості і краси. Але вона також вирізняється з-поміж інших марок

  • При виготовленні використовується натуральний льон
  • Виробництво розташоване в Україні
  • Одяг має особливий стиль завдяки використанню лляної тканини і елементів обробки

Купуючи наші вироби ви піклуєтеся про своє здоров'я, підтримуєте національного виробника і купуєте особливий стиль.

Основу нашого асортименту становить одяг. Сукні, пальто, блузи, спідниці, куртки і багато іншого можна замовити в інтернет-магазині або купити в фірмових магазинах. У лляної тканини безліч переваг і довга історія. Детальніше можна прочитати в блозі. Тут лише нагадаємо що льон "дружить" навіть з найніжнішою шкірою, не вигоряє на сонці і не електризується.

Ми шиємо не тільки одяг. Лляна постільна білизна дуже приємна і корисна для здоров'я. Кухонні комплекти з льону виглядають затишно, по-домашньому. Домашній текстиль нашого виробництва - це висока якість за прийнятною ціною.

Аксесуари для наряду як приправи для страви. Сумочка чудово доповнить блузку, а капелюшок - сукню. Прикрасити будинок допоможе сувенірна продукція: прихватки, серветки і ошатні фартухи знадобляться на кухні, декоративні покривала прикрасять інтер'єр вітальні, а м'які іграшки просто будуть приносити радість.

Як доїхати