Одяг змішаного типу

GARCIA JEANS

У 1972 році сімейна пара Мауріціо і Ізабелла Гарсія відкрили одну з перших джинсових фабрик в Італії. В Урбанії; пізніше відому як "Долина джинсів".

 

Виготовляючи джинси для багатьох добре відомих брендів, Мауріціо вирішує створити свій власний бренд і назвати його в честь кохання всього його життя, Ізабелли Гарсіа. Так і народився бренд GARCIA. Наприкінці 70-х років нідерландський покупець на ім'я Мартін Коувенберг стає одним з клієнтів і починає купувати джинси з фабрики Мауріціо. В 1985 році трапляється нещастя з Мауріціо — після багатьох років плідної праці, один з його основних клієнтів збанкрутував, і Мауріціо не може забезпечити роботу завода. Щоб уникнути втрати багатьох джинсових моделей, які були розроблені ним, Мауріціо вирішує передати їх своєму вірному клієнту та товаришу з Нідерландів, який твердо обіцяє підтримувати та розвивати спадщину бренду.

 

Сьогодні бренд GARCIA — це мікс італійської пристрасті та майстерності з типово голландським дизайном та підприємницьким підходом до бізнесу, що залишається ключовим принципом для стильного бренду із серцем деніму.

 

GARCIA - про святкування хороших речей у житті. Речей, що об'єднують нас та роблять життя кожного кращим. GARCIA має 11 колекцій на рік. Кожна колекція має свій колір, свою історію, свій характер.

 

Як доїхати Орендарям