Одяг змішаного типу

GUESS

Сьогодні GUESS присутній в усьому світі, адже все почалося просто з пари відмінних джинсів.

У 1981 році брати Марсіано заснували в Каліфорнії невелику компанію з виробництва джинсів. Сьогодні GUESS - це одна з найбільших і успішних марок у світі моди. Новаторський дизайн , маркетинг і дистрибуція модних і престижних товарів роблять GUESS одним з найбільш широко відомих законодавців моди на всесвітньому ринку жіночого, чоловічого , і дитячої сучасного одягу .

 Рекламні кампанії Guess були вишколеними , не відрізнялися дорогою студійної фотозйомкою , а були, швидше , кричущими , вражаючими сміливістю і фантазією : чуттєвість і небезпека , провокація і виклик.

Чорно -білі фото , на яких моделі позували на тлі буденних міських ландшафтів , здавалися тоді ризиком , але стали безпомилковим рекламним ходом.

Дівчина Guess - це втілення американської поп культури , таємнича , але впевнена в собі , енергійна і чуттєва . Для марки Guess знімалися Клаудія Шиффер , Єва Герцигова , Летиція Каста , Дрю Беррімор , Анна Ніколь Сміт і Періс Хілтон. Поль Марсіано і сьогодні особисто контролює всю рекламну діяльність компанії , в той час як Моріс відповідає за фінансову діяльність і розвиток компанії по обидві сторони океану.

Філософія Guess гранично проста: якість і креативність . Це поєднання дало Guess впливовість , авторитет і визнання в модному бізнесі. Guess відкрив ще один концептуальний напрямок - G by Guess : це молодіжна лінія за демократичними цінами .

Стиль Guess - міський шик і оригінальність , суміш американських і європейських елементів , класика і сучасність одночасно.

Як доїхати Орендарям