Супермаркет

Сільпо

Готові поринути в теплу атмосферу Шрі-Ланки?

Чекаємо на Вас  в новому екзотичному «Сільпо» за адресою м. Київ, вул. Багговутівська, 17-21, ТЦ «Променада Центр».

 

Супермаркети «Сільпо» – місце, де ми створюємо особливу атмосферу, в якій вибір продуктів перетворюється на задоволення. Ми подбали про те, щоб кожен гість міг знайти товари на свій смак: від продуктів на щодень – виключно свіжих та якісних, до вишуканих делікатесів і солодощів Власної кондитерської.

 

Особливу увагу ми приділяємо продуктам власних торгових марок, самостійно знаходимо надійних виробників і контролюємо всі етапи: від вибору сировини до логістики. Це дає нам можливість зменшити витрати на виробництво, а нашим гостям – насолоджуватись якістю за розумною ціною.

 

Експерти Власного імпорту постійно знаходять цікаві новинки в різних куточках світу, більшість з яких ви зможете придбати тільки в «Сільпо». Любителі натуральних фермерських продуктів можуть завітати до «Лавки традицій»®, для якої ми обираємо тільки натуральні продукти, виготовлені за традиційними технологіями.

 

За покупки в «Сільпо» гості отримують приємні винагороди, тому з карткою «Власного Рахунку» вони стануть ще вигіднішими.

 

У «Сільпо» ми дбаємо про те, щоб ви завжди обирали лише з кращих продуктів та отримували задоволення від покупок. 

 

 

https://www.facebook.com/PromenadaCenter/https://www.instagram.com/promenada_center/https://t.me/promenada_centerhttps://forms.gle/NRdjEGfgbK6Np5Li8

 

Як доїхати Орендарям