Супермаркет

Сільпо

Готові поринути в теплу атмосферу Шрі-Ланки?

Чекаємо на Вас  в новому екзотичному «Сільпо» за адресою м. Київ, вул. Багговутівська, 17-21, ТЦ «Променада Центр».

У даному супермаркеті цілий місяць діятиме ЗНИЖКА 5%*.

 

 

* Знижка діє з 10.07.2020 до 10.08.2020 включно для учасників «Власного Рахунку».

Гаряча лінія «Сільпо»: 0800301707 (дзвінки безкоштовні з усіх телефонів на території України)

 

 

Супермаркети «Сільпо» – місце, де ми створюємо особливу атмосферу, в якій вибір продуктів перетворюється на задоволення. Ми подбали про те, щоб кожен гість міг знайти товари на свій смак: від продуктів на щодень – виключно свіжих та якісних, до вишуканих делікатесів і солодощів Власної кондитерської.

 

Особливу увагу ми приділяємо продуктам власних торгових марок, самостійно знаходимо надійних виробників і контролюємо всі етапи: від вибору сировини до логістики. Це дає нам можливість зменшити витрати на виробництво, а нашим гостям – насолоджуватись якістю за розумною ціною.

 

Експерти Власного імпорту постійно знаходять цікаві новинки в різних куточках світу, більшість з яких ви зможете придбати тільки в «Сільпо». Любителі натуральних фермерських продуктів можуть завітати до «Лавки традицій»®, для якої ми обираємо тільки натуральні продукти, виготовлені за традиційними технологіями.

 

За покупки в «Сільпо» гості отримують приємні винагороди, тому з карткою «Власного Рахунку» вони стануть ще вигіднішими.

 

У «Сільпо» ми дбаємо про те, щоб ви завжди обирали лише з кращих продуктів та отримували задоволення від покупок.

 

  Підписатись на ємейл-розсилку

 

Як доїхати