Одяг змішаного типу

Superdry

Знайти на карті Центральна Галерея

10:00 - 21:00

(044) 502-89-90

Бренд Superdry був заснований в 2003 році, після  поїздки в Токіо і спрямований на створення «майбутніх класичних» предметів одягу, натхненні з'єднанням знакового американського винтажа і яскраву японську графіку з британським акцентом.

Superdry - це lifestyle бренд, розроблений для світовідчуття, але не для певного віку з доступним, високоякісним одягом, аксесуарами і взуттям.

Оскільки бренд розвиває широту і характер свого асортименту, він продовжує залучати набагато ширшу, бажану вікову групу; ті, хто хоче відчувати те, що вони хочуть. Вже добре зарекомендував себе в Великобританії, його внутрішній ринок SuperGroup, власник бренду Superdry, управляє і постійно розширюється міжнародним бізнесом.

Superdry фокусується на високоякісною сучасною продукції, яка в тій чи іншій мірі комбінує оригінальну американську і японську графіку з британським стилем. Вони характеризуються:

- Унікальною винтажной обробкою

-Якісний тканинами з автентичними вінтажними елементами

-Лідірующімі у всьому світі, намальована від руки графіка

-Ідеально кроєм в поєднанні з різноманітною стилістикою

 

За останні 12 місяців SuperGroup додала більше 50 торгових точок в свій портфель по всьому світу, збільшивши своє загальна кількість магазинів і концесій до 573 з фізичною присутністю в 45 країнах. Електронна комерція складається з 25 міжнародних веб-сайтів в 18 країнах, що охоплюють 12 мов і надають 169 країн.

Як доїхати Орендарям