Аксесуари

Tony Perotti

Фірмовий бутік шкіргалантереї Tony Perotti представляє в Україну повний асортимент продукції італійської компанії Tony Perotti. Шкіргалантерея Tony Perotti - це сучасна класика, європейська якість і стильний італійський дизайн! Tony Perotti вже багато років виробляє весь необхідний асортимент кожгалантереї: портфелі, ділові сумки, невеликі сумочки для дрібниць, барсетки, гаманці, портмоне, ключники, ремені, візитниці, папки, обкладинки для документів, косметички та інші чоловічі та жіночі аксесуари з натуральної шкіри.

Для Вас представлені колекції: Academia, Contatto, Contatto Evolution, Double, Fashion, Giugiaro, Green, Idogi, Inedita, Isle, Italico, Young. Унікальний стиль і асортимент кожної з колекцій дає можливість вибору моделей на Ваш смак. В колекціях представлені вироби з класичної щільної шкіри або модного зараз м'якої шкіри. Для виготовлення всіх виробів Tony Perotti використовується фірмова фурнітура і краща, добірна, натуральна італійська шкіра, вироблена за європейськими стандартами екологічної безпеки, без використання речовин, шкідливих для людини і навколишнього середовища.
Всі вироби упаковані в коробку і фірмовий подарунковий пакет. Шкіргалантерея Tony Perotti практичний подарунок за який Вам будуть вдячні багато років! Ознайомитися c повним асортиментом бренду ви можете відвідавши розділ Tony Perotti на сайті.