Одяг змішаного типу

Topline

Проектуванння та виготовлення уніформи з високими стандартами якості - ключова компетенція компанії Topline.

Виробництво було засновано у 2008 році і до сьогодні встигло завоювати довіру клієнтів в регіонах України та за кордоном.

Основний та найширший асортиментний ряд складається з медичної уніформи, але також ми виробляємо одяг для кухарів, уніформу для ресторанів, спеціальний одяг для харчових виробництв и спеціалізованих установ.

 

Підбір тканини для медичного одягу

 

У спеціальному одязі, який ви носите щодня, 50% комфорту забезпечує правильний матеріал.

Ми використовуємо 5 видів тканини, які ви можете обрати в залежності від своїх потреб.

 

Медичний твіл

165 г/м2

Склад 65% ПЕС 35% БВ

Медичний твіл щільністю 165 г/м2 це спеціальний матеріал для медичної та б'юті сфери. Він відповідає стандартам на зносостійкість та розрив. Ця тканина приємна на дотик і не викликає дискомфорту. Дуже важливо, що вона створена для частого прання. Легко прасується.

 Голландський твіл

186 г/м2

Склад 65% ПЕС та 35% БВ

Це преміальна тканина, саржеве плетіння (джинс). У голландського твіла багато переваг. По-перше він гігроскопічний, і "дихає" так само як бавовняні тканини, значно менше замінюється і не сідає при пранні. Тримає форму виробу. Медичний одяг з голландського твіла не накопичує статичної електрики, створює відчуття комфорту та чудово виглядає. Білий колір не просвічується!

Стрейч твіл

124 г/м2

Склад 24% ПЕС 72% БВ 4% Еластан

Стрейч твіл щільністю 124 г.мкв приємна на дотик тканина, тягнеться і легка за своєю структурою завдяки бавовні у складі. Прасується при температурі трохи більше 30 градусів, не втрачає колір.

Медичний ситець

105 г/м2

Склад 65% ПЕС 35% БВ

Медичний ситець щільністю 105 г.мк відповідає стандартам на зносостійкість та розрив. Цей матеріал легкий і є чудовим для літньої пори року та гарячих приміщень. Так як у складі велика кількість бавовни, ситець гігроскопічний тобто "дихає".

 Бавовна

165 г/м2

Склад 100% БВ

Бавовна високого рівня якості. Не линяє, не просвічується. Має чудові показники 4/5 витримки кольору. Одяг з таких тканин, з урахуванням якості виготовлення, служить від 2 до 5 років.

 

 

Унікальність стилю нашого медичного одягу

 

Медичні халати та костюми ТМ «Topline» відрізняються багатством фасонів та кольорів. При створенні дизайну нових моделей одягу враховуються думки лікарів та медичного персоналу, завдяки чому спецодяг виглядає елегантно та стильно.

 

Нащі переваги: 

 

Власна виробнича база

Розумна вартість в секторі високоякісного медичного одягу та спецодягу

Весь товар сертифікован

Сучасна якісна тканина и фурнітура

Широкий спектр як класичних, так і молодіжних фасонів

Короткі строки виготовлення замовлень

Високі знижки на оптові замовлення

Знижки для постійних клієнтів

Пошив медичного одягу під ващі вимоги

Як доїхати Орендарям