Коротко про центр

Ласкаво просимо до ТЦ "Променада Центр"

ТЦ «Променада центр» відчинив свої двері у 2003 році.
Загальна площа торгового центру складає 42 000 кв.м.

Сьогодні про привабливість торгового центру свідчить кількість і різноманітність представлених магазинів всесвітньо відомих торгових марок.
Завдяки постійній увазі покупців, у «Променада центр» сформована колекція популярних брендів на будь-який смак.
Безперечною перевагою «Променада центр» є формат - «вулиця модних покупок». Магазини розташовані таким чином, щоб відвідувачам було комфортно поєднувати покупки з прогулянкою.

На даний час в торговому центрі також розташовані:

  • Затишний ресторанний дворик на 200 посадкових місць з 7 ресторанами швидкого обслуговування;
  • Салони краси;
  • Туристичні агентства;
  • Дитячий ігровий центр.

Зручність відвідування в свою чергу характеризується близьким розташуванням до станції метро «Лук'янівська», звідки в «Променада центр» регулярно вирушають безкоштовні маршрутні автобуси. А також близькістю до центру міста і основних транспортних магістралей, що полегшує проїзд на автомобілі або громадському транспорті. 
До послуг відвідувачів зі своїм автомобілем на території центру знаходиться простора парковка.
Відвідати ТЦ «Променада центр» можна щоденно з 10.00 до 22.00.

 

Заява!

У зв'язку зі зверненнями представників преси, адміністрація ТЦ "Променада центр" змушена повідомити про припинення договору оренди з караоке клубом "Я зірка" в зв'язку з неодноразовим порушенням умов договору оренди яка виражалася, в тому числі в наявності істотної фінансової заборгованості по оплаті орендної плати, яка існує тривалий період часу.

Незважаючи на те, що з боку торгівельного центру орендареві на його прохання, для підтримки, неодноразово надавалися суттєві знижки з оплати орендної плати, орендар систематично порушував умови договору. В результаті було прийнято рішення про припинення дії договору оренди з даним орендарем.

Це питання носить виключно фінансовий, договірний характер і орендодавець діє суто в рамках діючого договору оренди. Хочемо підкреслити, що політика торгівельного центру полягає в толерантному ставленні до всіх наших відвідувачів, незважаючи на їх віросповідання, політичні погляди та гендерну ідентичність.

Поширювана окремими ЗМІ інформація не відповідає дійсності.

Як доїхати